Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

Asi budu za menšinu , ale ten startovní lineup mne absolutně neoslovil . Žádný GoW , žádné GT , dokonce žádný Next gen DriveClub jako minule :/....

SW : Squadrons a Iron Harvest vyjdou ještě na starou generaci a na PC , takže zatím není důvod proč už teď kupovat nextgen....

• Carnage666

Rozhodně je to prozatím bída, ale já jsem spokojenej protože jediná hra co mě zaujala je Spider-man (ještě Demon Souls no) a ten vyjde i na PS4 takže nemusím kupovat PS5 a počkám až na verzi Pro a taky jaký budou exkluzivity za tu dobu.

• JohnnyLegend

Kazdy PSko melo slabsi rozjezd. Vzpominas si dnes na nejaky MotorStorm, Resistance, Order 1886 nebo Killzone Shadow Fall?

Toto se zda byt naopak velmi slusny launch lineup v porovnani se vsema predchozima PSkama. A za rok bude jeste lepe.

Ja jen doufam, ze vyjde nejakej bundle s Cyberpunkem a koupim oboji najednou.

Jen to zvednuti cen je lol. Nejake hry za 80 euro? To upadli asi na hlavu. Zrejme zacnu kupovat hry stylem co neni v 50 procent ve sleve neberu a hned po releasu kupovat opravdu jen klenoty s 9.0 hodnocenim a vys.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit