Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, fun trio se sešlo. :D
    Nekoupil sem Zeldu, ale půjčil, takže smolík, příteli. Jinak to, kde má hra větší prodeje, mě samozřejmě jako zákazníkovi a hráči může být ukradené. To jsou jen čísla pro honiče konkrétních platforem tvého typu, příteli. Jak souvisí vyšší prodeje těch her na konzolích s tím, že jsou i na PC v lepší kvalitě? Lol. Ty si typický případ smutné existence, která nedokážde spolknout, když se hry dělají multiplatformně a pokaždý, když je něco exkluzivního máš vánoce a jak malý harant musíš každému dávat nejevo, že to je jen na tu tvojí značku. Smutné. Lidi jako ty jsou diskuzním morem.

    @Ursus
    Ano, na emulátoru. Jedna z výhod PC. Mimochodem, já někde tvrdil, že bez Zeldy bych neměl co hrát? Samozřejmě, že by bxlo co hrát. Trošku *miss* od tebe.

    @flash
    PC má největší zisky z her, to je fakt a možná, když ho přestaneš popírat, tak tě někdo bude brát vážně.
  • Diky za tip, urcite na to mrknu :) ale Zelda me asai jeste chvili vydrzi:D dal jsem si takove predsevzeti, ze nebudu kupovat nove hry, dokud nedohraju ty co mam... :D takze me ceka:

    PS4: Horizon, FFXV :D
    PC:XCOM2, Megakampan TW Warhammer 2
    Switch: vse vyse zminene
  • 0011
    To pláčeš na špatném hrobě, jsem rád že se ti líbí hraní na Switchi, sám si ho nemůžu vynachválit, ale jediný kdo tu řeší kdo co na čem hraje jsou lidi co mají jenom pc. Znám spoustu pc-only hráčů co jsou normální lidi, ale tady na games je jich jak šafránu, nicméně existujou a je mi ctí že jsem je mohl poznat, pár z nich dokonce osobně, ale ti už roky nepřispívají *9* Jinak Králíci jsou pro mě největší překvapení tohohle roku a pokud nejsi alergický na jrpg a anime tak určitě dej šanci i xenoblade chronicles 2
  • J aporidil pred 14 dny Switch a je bozi... Zelda je bozi, mario kralici jsou bozi, mario karts jsou bozi :D parim v loznici na televizi, prijde pani ze se chce divat na film, beru handheld mod a parim v klidu dal :D Navic za chvili vyjde Bayonetta 1 a 2 a 3 *5* *5*

    Rozhodne to Nintendu preju, tohle je fakt super vecicka :)

    PS.: Prestante uz resit jestli jsou lepsi PC nebo konzole...oboje je dobry, na oboje jsou super hry, kazda ma sve exklusive hry :D

    PPS.: Kdyz jste hraci, neresite na cem hrajete, ale hrajete protoze vas to bavi *5*
  • 0011
    Nesmysly meleš akorát ty "příteli". Všechny hry cos vyjmenoval mají větší prodeje na konzolích, nehledě na to že Zelda má na PC prodeje 0 a ty sis jí naprosto zaručeně "koupil" ty obrate
  • Jo, na PC muze mit nejaka hra i slusne prodeje, kdyz tam daji Denuvo ktere aspon 14 dnu vydrzi nez to rozkradete .)
    Prej obraty..lol...blbec:)
  • Jasně, a proto hraješ na emulátoru, frajere. ;-)
  • Boha! Tak prej nejhorší PC rok i když vyšel Warhammer:TW?? Jdi se někam zahrabat ty heretic scum
  • Sakra. Na tyhle peckový hry sem úplně zapomněl. Na PC holt nevim co hrát dřív...
  • Vzhledem k tomu, že obraty her na PC jsou větší než na konzolích, tam samozřejmě je co hrát a ty opět píšeš mesmysly...
  • MS je v haji, vsichni to davno vedi. protoze nema hry kvuli kterym by stalo za to ho kupovat..Forza a Halo to nezachrani.
    Samozrejme se nevzdavaji a zacli rozdavat xboxy zdarma k tarifum telefonu a ke koupi pracky atd, osvedcena strategie jak konzoli dostat mezi lidi, V pripade X360 zabrala na plne care.
  • myslis premyslet proc ta hra nejde spustit kdyz uz po paty spadla? Jo to je skutecnej PC brainstorming
  • bez konzoli by jsi hral akorat kulovy, priteli
  • 0011
    To zas prrr, Divinity 2 je fakt skvělá hra, stejně jako TW Warhammer 2 a řada dalších, ale nemuselo by se tu slétnout zástupců Mustard race jako much na lejno
  • lol

    *miss*
  • Zajímavý. Nedávno sem na PC hrál dohrál DS3, Nier a Zeldu. Teď se chystám na Nioh. Vsě v lepším vizuálu a fps samozřejmě...
  • homeles8
    Ty nemusíš platit připojení k internetu?
  • Snad nejhorší PC rok za poslední dekádu... Nic pořádného nevyšlo skoro. Konzole to převálcovali neskutečně.
  • Já si teda nemůžu stěžovat, že bych neměl co hrát.
  • Kdysi se vedly války jestli PC nebo konzole, dneska je to podle mne jedno, protože se veškera produkce slila v jakousi beztvarou mainstreamovou multiplatformní hmotu bez chuti a zápachu a ani na PC už nevycházejí dobré hry. když máte pár tisíc € navíc tak z PC vyždímete par fps a pixelu navíc, ale to je asi tak všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit