Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drom
    ta konference na E3 bude zabavna :D "Tak jsme prave slavnostne spustili obchod... " *1*
    • Sechny vas posilam do koncentraku mrdky
  • Zajimalo by me, zda se jedna o oficialni prohlaseni nebo jen zpravu jedna pani povidala. Protoze Sony napr. nikdy ofácialne termin 31. kvetna neuvedla a presto ji ted kazdy nymand ma za zle, ze nedodrzuje sliby.
    • Tak mají to na oficiálních stránkách. 31. květen sice nebyl uváděn, ale ta fráze přímo od Sony zní "Úplné obnovení služeb společnost předpokládá ke konci května 2011."
      Snad tedy zvládnou ten konec týdne.
  • No tak uvidime, aby to na konci tydne zase nebylo, ze to zpusti dalsi tydne nebo do konce pristiho mesice...
  • Mahcake
    Hmm....tohle jsem už někde slyšel. *7*
  • SONY je hnus. Na chudáka Geohota vytáhne s právníkama a nehesluje kreditky. Blivajz z Indie. Ať si táhne.
    • Geohot je deb*l a kreditky zaheslovane byly, chudaku.
      • deb.l si tak jedine ty Geohot bojoval za prava uzivatelu aspon se ktomu postavil celem chapu kdiz ti sony rekne skoc tak ty skocis co ??
    • keny11
      Prej "chudák" ty jsi fakt klaun.
      • no od tipka coma na profilu fotku teroristy kterek zavrazdil tolik lidi to sedi kripl.....e
        • keny11
          Nevim proč mi nadáváš jenom kvůli nějaké fotce. Je to moje věc co tam mam a nijak to nesouvisí s tím co se tu řeší.
          • ty se ptas proc ??tak si to poradne uvedom koho tam mas kdiby ty nekdo zabyl mamu a ja bych sito zesrandy dal jako fotku na profil vraha ?? si vubec normalni nesnasim takovi lidi jako si ty co maj radi vrahy nevinich lidi a jeste sije daj jako fotku na profil sorry nejsem Czech ale toto me dost urazi pral bychti abys nekoho stratil a jasi pak dal vraha na svuj profil a ukazoval sem jakej sem debi..l?? pral bychti aby tvoje rodina byla ve dvojcatech. pak bys tam mel taky jeho fotku ?? ze vraha rodiny tak trochu premejslej
            • keny11
              Lukas: já vim kdo to je ale tady nejsme v USA. A Hitler to je něco jiného takže zase nemíchej jablka a hrušky.

              Ilonka: a kolik je tobě? Je to můj profil a můžu na něm mít co chci. Když on s tim má problém má si to nechat pro sebe a ne tu takhle trapně zahlcovat diskuzi.
            • já tě chapu stratila sem také někoho a určitě by mě naštvalo vidět vraha na nákem profilu asi toje ještě malej kluk tak mu odpust nerozumí tomu ještě
            • maš pravdu kdiš vídeš ven a zvedneš ruku jak hitler tak policaj ti dá pokutu teda unas v CR on si asi neuvedomuje kto do je v USA byho zato roskopaly na kousky a poslaly jeho rodine ostatky
            • keny11
              Uklidni se troubo. Když nezvládáš ani jednu fotku tak se na ní nedívej a laskavě na mě nereaguj. Pokud nemáš nic k tématu tak raději nic nepiš. Já zase nesnášim lidi co se do někoho naváží jen kvůli tomu co má v profilu. Neznáš mě a nic o mě nevíš. Pokud sis nevšiml žijeme ve svobodné zemi takže mam právo si sem dát co budu chtít. A nepiš mi sem laskavě o nějakých vraždách tohle je herní stránka pokud sis nevšiml.
  • Od Sony si uz nic nekupim.
    • Neboj já si schválně koupim dvojnásobek za tebe :D
    • To je v pořádku. Pampersky Sony stejně nevyrábí. *2*
  • Úúúúúúž? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit