Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ve kterém roce to bude??? *1*
    • V loňském.
  • Zacina to docela smrdet ;-). Naramne to hraje do karet Microsoftu, ktery zrovna jako nahodou brilatnim gestem vyresil problemy s mechanikami, Sony ma online shop u ledu... co vic si muze konkurence prat? To jake dlouhe odstavky Sony dela, znaci o kvalite utoku... dosti profesionalni. Obrazek o tom si udelejte sami ;-)
    • zirafcatko
      vyřešili problém s DVD?:D Jako tím že přidali 1GB :D?To mi teda nepříjde jako řešení:)
    • keny11
      Myslíš jako že třeba Microsoft pomohl těm útočníkům s napadením PSN?
      • Je to samozrejmne konspiracni teorie, ale vzhledem k okolnostem... nejde se nad tim alespon nezamyslet ;-). To se stejne nikdy nedozvime, protoze i pokud by si ten utok vylozene nekdo zaplatil, tak bude disponovat tolika prostredky, aby si nasel obetniho beranka.
        • Je krize, SONY je ve ztrátě, nemají prachy na vývoj nového HW, tak to prostě shodí, svedou to na hackkery a položí to.
          Asi byli na návštěvě v ČR a odkoukali tady jak se tady tuneluje.
          *1*
          • Ataker
            :D
      • samozrejme jak jinak :)
        a drzeli pod krkem sefa psn, aby ta oprava trvala minimalne mesic :)
  • mno stejne si to sony dela sama : beta, minidisc - s bluray meli kliku - a ted prudili kvuli srande nejakyho 20ti letyho kluka.. dobre jim tak kravatakum.. :/
    • Ja ti z legrace vypalim byt, jsem zvedav, jestli se tomu budes taky smat a nebo budes prudit.
    • keny11
      Srandu si představuju trochu jinak.
      • Tak nemáš smysl pro humor no. :D
  • jnsCZ
    Mám takový dojem, že jestli toho útočníka a jeho kumpány nechytí, tak se to pokusí shodit znova. Co vyšlo jednou...
    • Mam stejny dojem...bohužel...i přes všechna ta opatření...
  • zirafcatko
    Dřív by to nešlo?!Ale co lepší 24. než nikdy:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit