Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TLG, pribeh krasnej, audio vizualni zpracovani krasne, ale ovladani... celkem hruza, hlavne pokud ste chteli seskocit z Trica spravnym smerem nebo frustrujici tahani sudu z jam (hazenim na plosinky).
  • spis se spatne vyjadril, asi chtel napsat "kazdej kdo to vazne chtel hrat..."
  • A k čemu ti ta platinová trofej bude?
  • Všichni kdo hru hráli poctivě celou a je to jejich srdcovka jako moje si určite vzpomenou na souboj s Rytířem na Time attack hard. Na ps2 se to dalo. Na ps3 byla hra předělaná z japonské verze a to se nedá. Tak uvidíme zda platinová trofej bude alespoň z nové verze na ps4 :D
  • pro mě je hra příštího roku stejně tak jak TLG byla hra roku minulého, nechápu, proč to berete na sebe, je mi celkem jedno, na co vy se těšíte, já to nehrál, takže pro mě je to úplná novinka, pokud to bude stejně dobré jako TLG, tak je to pro mě hra roku a hotovo.
  • "Každej, kdo to s hrama myslí vážně, už to dávno hrál, ať už na PS2 nebo v emulátoru."

    Já to nehrál, takže jsem nějakej herní povl nebo někdo kdo je v herní hiarchii dole? Nechápu tuhle myšlenku, prostě jsem hrál na PC, neměl jsem možnost hrát PS2 hry, takže teď si to prostě užiji, stejně jak jsem si užil TLG...
  • Kojima nevyjde, Vávra vypadá dobře, jinak mě to nezajímá...
  • Ne asi, ale určitě, protože... RDR2, LoU2, Kingdome Come a možná i SQ42 a Death Stranding.
  • Uklidni se, vem si prášek a pak si ještě jednou přečti, co sem napsal.
  • Od kdy je míra zážitku přímo úměrná počtu polygonů?
  • ucho
    událost roku asi ne. jo, je to kvalitní hra, unikátní, ale víceméně jde o takovou hříčku. do půl roku to podle mě dají do nějaké slevy.
    já to zahrál asi před rokem na PS3. určitě to za zahrání stojí, to zabíjení bossů (ono tam vlastně nic jiného není) je dobré, atmosférické, ale nesmí od toho člověk čekat zázraky. ale jo, počítám, že to na PS4 sjedu znovu.
  • co to je za kec? PS2 jsem neměl a opravdu nemám potřebu něco hrát na emulátoru v mizerné grafice, teď mám možnost si to zahrát v nádherné grafice a poprvé, pravděpodobně budu mít daleko lepší zážitek než ty na PS2 či v emulátoru...

    Jo, hlavě že to s hrami myslíš vážně ty emulátore...
  • Jak pro koho. Každej, kdo to s hrama myslí vážně, už to dávno hrál, ať už na PS2 nebo v emulátoru.
  • tohle vypadá tak strašně krásně, jelikož jsem začínal na PC a konzoli jsem koupil až s příchodem PS4, tak jsem to nehrál, takže se moc těším, když vezmu v potaz, že loni jsem si extrémně užil TLG, tak tohle bude asi hlavní událost roku. Jen je škoda, že teď se medializují blbosti jako Mario a tohle nikoho nezajímá.
  • Asi moje nejoblibenejsi hra na PS2, uzasny zazitek a tenhle remake navic vypada fakt nadherne, normalne uprime zavidim tem, kteri jeste nehrali. :-)
  • můžeš si dát alespoň HD verzi v emulátoru, pořád to vypadá dobře, spíš by to chtělo, aby do toho ps4 remasteru přidali nový content, kolosy vyškrtlé z původní verze třeba, aby to mělo cenu znovu kupovat


    https://youtu.be/Z55oH1P7nYA
  • Škoda, že na PC se to nikdy nedostane :-(
  • Bozi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit