Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si na začátku myslel, že hra, kde člověk jezdí traktorem po poli musí být strašná nuda. Pak jsem vyzkoušel Landwirtschafts Simulator (už ani nevim, který přesně) a strašně mě to chytlo, taková závislácká hra :D Na FS 2013 se strašně těšim. Kombajnéři rulezz *1*
  • U nas na vesnici to mame ve 3D a full verze je zadara :-)
    • Full verze Zetora 7045 stojí minimálně 250 000.
      • tak to přitlač :-)
        • Ghost47
          Cena docela sedí, vždyť se to vyrábělo někdy od 80. let... takovej ten klasickej hranatej zetor, co je jich všude po vesnicích jak psů :-)
          • Vždyť říkám, stará dobrá 7045. To je dělník. *14* *14*
      • Jo tak ono je to F2P s mikrotransakcema? Na to teda kaslu...
        • Ale zemědělské družstvo ti zase měsíčně platí. Ve finále vyděláš! Když oželíš vyklepaný orgány jako mám můj děda traktorista.
    • To bych si taky zkusil. Mas nekde odkaz na stazeni?
  • MarekTV
    Must. Have. It.
    • legen. dary
    • Best. Game. Ever.
      • De. fini. tely.
  • Koukám, že sází hodně na atmosféru a soundtrack. Doufám v pořádný příběh s možností rozvětvování a uzavřený konec/konce! Nebo se nám tu rýsuje nová trilogie?
    • Kozy
      hlavně tam nesměj bejt tři různobarevný konce
  • docela mi vadi ze se to po tolika dilech nesnazi rozvinout do smeru ekonomicky strategie *9* treba ze zacatku jezdit sam, ale po case najmout AI traktoristy kteri budou plnit zadany ukoly.. je to mrhani potencionalem
    • smejki
      čím že?
      • No jako ze potom to je impotencionalni.
  • Proč píše článek ignorant, který nemá ke hře žádný vztah? To je na planetě málo opravdových fanoušků této série, kteří umí psát?
    • redakce je mala a nevim o tom, ze by nekdo z nich se venoval necemu jakoby poradne dlouhodobe: Hry paradox, letecke simulatory, automobilove sim atd. Proste to co zabira cas a jde o to se to naucit- coz je fakt casove i hardverove narocne, tak to nedelaji. Traktoristi taky nejsou. Proste tenhle web neni o simulatorech
  • tak to si nechám na důchod
    to budu mít na podobné blbosti čas
  • Nitro boost hidraulics fok yea MAD gangsa
    http://www.youtube.com/watch?v=gEJHrmliVQw
  • Klucí Já se Vám divím, proč si radši nevlezete do tanku nebo stíhačky, s puškou v ruce nejdete plundrovat nepřítele ??? Blbí civilisti, národ farmářů :D (jen sranda)
  • Zetorrr dělá ti traktorr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit