Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    V tom jednom záběru vytrhl zombíkovi srdce? To je asi prd platný ne :)
  • Pete.palis
    jen nezapomeňte opět někdo napsat, jak zombie jsou ohraný téma...
    • zombie jsou ohrané téma.
      • Nadávat, na ně je ještě ohranější. Ale máš pravdu.
  • Jack1947
    Vracíme se do minulosti do roku 205... krásných to let kdy bylo všechno mnohem lepší...
    *3* *2*
    • wenceslaus
      Tak, tak... Marcus Aurelius se stal Římským konzulem a podařilo se obnovit Hadriánův val. Výborný rok :-D
      • Jack1947
        U nás to třeba bylo lepší... *7*
        • U nás byla tehdy divočina a Germáni si tu rozbíjely hlavy navzájem. V Římě si měl naopak všechno. Infrastrukturu, kamenné silnice, úřady, orgie, divadlo, slušný lékaře, kanalizaci a zmiňoval jsem ty orgie?
  • Trailer ma navnadil rovnako ako predosle :) Zatial to vyzera ako super kombinacia toho co mam v hrach najradsej - parkour a melee fighty. Skoda len toho enginu a dufam ze zbrane sa nebudu tak rychlo opotrebovavat.
  • deathfish
    No kromě toho skvěle přitahovaciho lana na střechu z jakehokoliv uhlu to vypada dobře, takove hry v coop s kamošem jsou vždycky zabava! *2* těšim se
  • BoB.2
    Dětskéj zombík, tak to je přísný.
    • deridon
      v Dead Space 2 byla moje oblíbená část, v té školce či co to bylo
    • Hm a ved to bol aj v uplne prvom dead islande. Aspon teda v traileri, v hre si teraz dako neviem spomenut ci boli.
  • oktavius66
    Chlapy v Únoru 205 ne, ale 2015 *3* . Každopádně díky za tenhle článek s videem. Na to jsem čekal dlouho. Za každou zprávu o téhle hře jsem přešťastný.
  • Keyz
    Jsem zvědav na ten boj v praxi. Kdo by pořád běhal a šíleně rubal když tam jsou střelné zbraně? Navíc jestli se zničí po pár ranách jako v Dead Island, tak to je na nic jak to vypadá.
    • No napriklad ja :) Melee zbrane nebyvaju v hrach pouzite v takom rozsahu az tak casto, takze za kazdu taku rubanicu som rad.
  • Zda se mi to nebo to vypada graficky o level hur nez veskery predchozi videa? Divny shadery, vsechno se leskne jak psi kulky. Mam pocit, ze se nam tady trochu opakuje historie s treilerama Watch Dogs. Prvni videa na efekt a potom postupne s barvou ven. Doufam ze alespon hratelnost bude dobra, dead island byl vybornej.
  • Zajimava kombinace Dead Island a Mirrors Edge... video vypada dobre, tak uvidime, co z toho nakonec vyleze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit