Po 33 letech skončil časopis Game Informer. Redakce se nemohla ani rozloučit
-
Jo Eckharta Tolle čtu 😀Doporučuji
-
Jako k úpadku žánru docházelo, ale za mě nejlepší díla cyberpunku vyšla později, Snow Crash (1992) a právě rok 1997 Bludiště Odrazů od jednoho nejmenovaného ruského nácíčka, kterého jako člověka nemusím ale je to jedna z nejlepších knih nejen z tohohle podžánru ale scifi obecně, ale většina lidí u nás četla jenom Hlídky a tohle nezná, což je škoda, protože ty jsou proti tomu brak.
-
Kdyby vydělával, tak ho nikdo nezruší.
-
alebo staci citat cely clanok a zvysok si uz clovek domysli/prepocita lepsie:
"Kolem roku 2011 pětitýdeník..."
-
Většinu času GI nevycházel jako měsíčník, ale jednou za pět týdnů, tzn. deset čísel ročně
-
doba je zla. pisat optimisticke clanky je teda tazke.
rok 1991 bol pre mna clekom dobry rokom, vyslo moja asi naj anime ever - Record of Lodoss War, dalej to pokracovalo s vznikom jednej z najsilnejsich znaciek ever - Sailor Moon, no a v hernej sfere to bol Game Informer.
Ale zaroven ja rok upadu niektorych veci, napr. Cyberpunk zanru, v hudobnej sfere punk a hard rock celkovo ... (80.roky mali svoje kuzlo)
ked nam doma v 97 (tusim) roku natiahli dial-up, neckala som ze to bude nakoniec zanik tajch dnes uz nostlagickych (a skvelych) veci (neviem kolko ludi si pamata casy pred socialnymi sietami, diskusnymi forami, nedajboze webringami/weringmi)
-
367 cisel za 33 let…? To nejak nevychadza…
-
Kdysi bylo na games hodne optimistickych clanku, ted v posledni dobe pouze same spatne zpravy, stejne jako v novinach. To fakt lidi ctou hlavne tolle? ;-)