Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablo 3 je mocmoc fufuj hra, nejhorší hra na světě a kdo tvrdí něco jiného, je jen ovce blizardů.





    Neberte vážně, jen si hraju na ty mimina, co tohle píšou.
  • :) Hammer & Sickle .... Když já těm hrám za 49 Kč nemůžu odolat ... teda pokud to nemá putovat za stovku odněkud ze závltaví ;)
  • smejki
    Ajo, to jsem vlastně taky čet, ale mě to zajímalo spíš nominálně. Jeden milionář v Rovníkový Guiney průměrným příjmem moc nehne. A mě by docela zajímalo, jak moc Diablo 3 rozvířilo ty statistiky.
  • Na základě kterého spojení v jeho příspěvku jsi usoudil, že je pirát?
  • ja kupoval krabicove HOTS
  • Moje poslední krabicovka byla DA:O, ale stejně jsem si koupil na Steamu "ultimátku".
  • Inquisitor
    Já před půl rokem Europu Universalis III Ultimate Edition :)
  • ucho
    vygoogluj si nějakou americkou adresu a nebude pak problém
  • Piráte!!! *16*
  • davidBray
    takže tam mám normálně nadatlovat, že jsem z Orange County a no problemo. ja? :D
  • Ronox
    "Rok 2012
    Diablo 3

    Rok trojek: Mass Effect 3, Assassins Creed 3, Far Cry 3 - všechno jsou to bezesporu kvalitní a prodejně úspěšné hry, ale na fenomén Diablo 3 nemají. Momentálně asi nejprodávanější hra na Xzone všech dob je takový fenomén, že mu neublížily ani porodní bolesti spojené se spadlými servery a hlasitého nadávání komunity. Online aktivace, kterou jsem zmiňoval skoro na začátku tohoto textu u Half-Life 2, tak ušla velký kus cesty." to píše na tom svým blogísku na idnesku.
  • Krabicovku jsem nekoupil uz ani nepamatuju *12*
  • smejki
    gut point. Zkus zeptat Schovance, jak mu jelo diablo a jestli mělo až takovej vliv.
  • ucho
    beztak ty prodeje v roce 2012 vzrostly jen kvůli krabicovkám diabla 3... jinak logika velí, že by měly klesat, když většina věcí se dá levněji a pohodlněji koupit na internetu nebo v anglii.
  • Ja si chvili myslel, ze je to Joseph Gordon Levitt z obdobi "Takovi normalni mimozemstane" *1*
  • vypada to jak Bontonland :D
  • Jestli si dobre vzpominam, tak jsem tam koupil cca 6 her a z toho 3 to meli. Napsany to bylo asi u kazdy, ale ja to vetsinou prehlid :) Aktivoval jsem v pohode pomoci VPN a zadnej problem nemam. Hrat uz se to da normalne s ceskou IP. Ale na jednom foru jsem cetl, ze jsou i hry (netusim ktery) ktery maj tohle omezeni i pro samotny hrani. Co je na tom pravdy netusim..
  • ucho
    ale to tam píšou s tím omezením ne? co jsem tam zatím kupoval já, tak žádný problém nebyl. ale tak ono těch her s regionálním zámkem zase tolik není si myslím... jen pár stálic.
  • Je potreba to trosku oj*bat a zaregistrovat se tam s US adresou. Pak jdou hry nakupovat. Ovsem pozor, nektery hry maj regionalni omezeni, tzn, ze treba na steamu je pak jeste potreba ten klic registrovat prez US Vpn. Mluvim o Amazon.com, s jinejma odnozema nemam zkusenosti.
  • davidBray
    jak je to na amazonu s digitální kopií hry? píšou tam, že jen pro zákazníky s US adresou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit