Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, asi by to nebolo moc originálne ale final fight proti kocúrovi na štýl dark souls by bol top *1* *1*
  • zaty
    Máš recht. Pošetři penízky a pořiď si za ně Pravidla českého pravopisu a klávesnici s diakritikou ;)
  • Jack1947
    Pokud mezi tím nechytneš nějaký ošklivý bug *4*
  • Abych byl uprimny, tak nevim ohledne teto hry. Proti evidentne mladsi cilovce nic, muze byt dobre i pro ostatni. Grafika super, otazka nakolik odpovida realite. Stealt z misi je urcite originalni napad, neni absurdni jako v mnoha takzvanych AAA titulech, ale chce to vyzkouset. Asi bych pockal na slevu a jak to bude jak se to vinine i v recenzich, abych nekupoval zajice, nebo spis mis v pytli. Takze zatim neutralni postoj, je to videt ze urcita originalita je na miste, nutno v ramci objektivity priznat.
  • Skaveni !!
  • Přesně tak, když chtěj mít link na českém webu, tak ať se naučej česky!
  • Odulin
    Nepřijde, ale upravil jsem to, aby bylo patrné, že jde o AJ forum.
  • Neprijde ti hloupe linkovat Anglicke forum na Ceskem webu? Jsi Cech, ne?
  • Tuhle hru hraju od alfy a hodně mě chytla. Ještě jsem neměla čas jí spustit znovu po vydání, ale už jen v alfě jsem nechala přibližně 37 hodin. Za mě parádní počin.
  • Podle obrazku a recenzi na gog / steam to vypada fakt super. Rozhodne to zkusim. Mam ale trochu obavu, aby hra nezacala byt brzy repetitivni a po pocatecnim opojeni krasnou krafikou nezacala nudit. Ale pokud ma fakt dobre udelany stealth a neni zbytecne dlouha, rad si to zahraju.
  • Odulin
    Vypadá to spíš na tu stealthovku s možností používat pasti a projektily.

    Steam diskuze pro vládnoucí AJ --> https://steamcommunity.com/app/417290/discussions/0/353915309344488231/
  • Krescz
    to vypadá parádně :) hned jak dojedu KC tak to rozjedu
  • ucho
    ja se vcera dival na nejaky gameplay a prislo mi, ze je to same plizeni, behani, schovavani, behani. proste stealthovka. stealthovky moc nemusim, ale asi tomu casem dam sanci.
  • Z označení "akční RPG" jsem trošku zmaten :), celou dobu to mám v hledáčku jako neotřelovou víceméně adventuru hardcore stealthovku, tzn. plížit se, plížit se, plížit se, jinak je jeden mrtvej a hlavně příběh ... RPG? Akce? Co vy na to, co už jste to rozehráli?

    Díky za info :)
  • Hráls to na Youtube?
  • Lol
  • Hochu, ty bys měl být herní recenzent. Tak do hloubky, detailně a nezaujatě rozebrat něčí pětileté dílo, to se jen tak nevidí. Hluboce, hluboce, hluboce smekám, jsi skvělý...

    Ale teď bez perdele, pane hrábě. Občas nezaškodí se na chvíli zamyslet nad tím, co chceš světu sdělit a ne hned vyblít první kejdu, co Ti přijde do hlavy.
  • Odulin
    Hraju fakt jen chvíli, takže zatím jen stealth a hledání klíčů ke dveřím. Nástroj jsem v akci neviděl. :)
  • Je to bojový bard nebo na ten nástroj nehraje a má ho jenom na ozdobu? Jinak to vypadá suprově. Myši mužu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit