Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nedal by si někdo toust?

    btw už se těšim. na pc verzi samozřejmě
  • Tak on si změní jméno a nakonec ho nepoužívá.. to je taky houska ten kluk
  • sleepless
    Zní to divně, ale konzultovali jsme to s Jindrou, jestli rohlík, nebo Skeldal, a kvůli kontinuitě jsme se shodli na Rohlík. Takže tak.
  • Na greenlight diskuzi mi bylo receno, ze v soucasne dobe jsou savy PC a Android verze vzajemne kompatibilni, byt zadny automatizovany presun savu tam neni. Doufam, ze to nerozbijou :).
  • CRYPT
    Podle toho co rikas, by pak byla s nejvetsi pravdepodobnosti nejaka multi-edice, ktera by treba 2x ci 3x prevysovala cenu za standartni key na jednu platformu
  • Bohužel, obě majoritní mobilní platformy mají extrémně limitované množství kódů, které si smí vývojář vygenerovat. Podobnou licenci bychom mohli nabídnout jen desítkám, nanejvýš pak několika stovkám hráčů.
  • Co koupit kód hry a dostat licenci na všechny dostupné platformy? Proč by ne? Jasný, méně peněz pro vývojáře, ale bylo by to fajn pro hráče a já jsem hráč a ne vývojář, takže mě zajímají výhody pro hráče.
  • Skeldal uvádí: Brány Rohlíku 3
  • No toho dabingu raději více než v prvních Branách nečekejte :-). Ale i tak bude hra stát za to ;-).
  • ani na steamu? (treba mac a win verzi tehoz?) tohle jinak nez navazat na nejakej online ucet nepude...
  • Když vidím vždycky hru na více platforem, tak mě na tom mrzí jedno, že si člověk nemůže koupit jednu verzi a tu hrát dle momentálních možností, kde uzná za vhodné.

    V klidu domova si zahrát na kompu a pak si vzít tablet a zahrát si to třeba při cestě vlakem/ na dovolené.
  • Sedmimág Skeldal
  • Tak i český dabing jo? to jsem teda nečekal, tak to koupím asi obě verze na iPad i PC abych tvůrce náležitě podpořil *3*
  • DeDy
    Petře, ne Rohlík, ale Skeldal :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit