Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tak logicky nejlépe na uLTRA nastavení ale ani High není špatné... optimilizace +- stejná co první díl.

    • Prijde mi, ze oproti prvnimu dilu je mnohem rychlejsi nacitani lokaci napr. pri rychlem presunu.

      • Jack1947

        To je dost možné ale i tak to otravuje.

  • skaven

    ...hlavne ze tu hru bundluje k svojmu hw AMD :D


    • Ilusiveman

      No, AMD potřebuje ten HW prodat. 

      • skaven

        lebo nvidia nie😉

        turingy sa predavaju slabo, potvrdil to aj Huang, a tu sa spravi cisto zeleny test kariet, ktore sa velmi nepredavaju. ved kua, mame nejaky trh, a neverim ze gro ludi zaujima ako ide hra na 400-600€ kartach. to je 10% trhu, nie viac.

        nech sa oznaci clanok PR tagom, tam aj patri


        • Jack1947

          Pr články nemývají komentáře 😉

          • skaven

            ved prave, aspon by sa vyhli mojmu pucovaniu, ze je ten test jednostranny 😀

            • jiri.svak

              Jednostranný je proto, že se mi karty AMD nepodařilo do testu sehnat. Simple as that. Ale nejde jen o AMD, ale třeba i levnější turingy, které by k téhle hře seděly. Ale vono je to prej PR. No nic, že já vůbec reaguju :-)

              • Reakce na příspěvek:

                to neres...AMD stejne zajima jen skavena

                • skaven

                  Reakce na příspěvek:

                  ...z pohladu konkurencie, aby ste potom nefnukali ze rtx3080ti stoji 1700€ :)


              • skaven

                Reakce na příspěvek:

                btw, ako pozeram na czc.cz, nezda sa mi ze by mali problem s radeonmi, maju ich tam plnu-p rdel

                https://www.czc.cz/radeon/hledat

              • skaven

                Reakce na příspěvek:

                mohli ste tyzden pockat, a zhanat aj lacnejsie turingy, aj radeony.  ved ste este nestihli dat vonku ani recenziu, a uz mate clanok o tom, ako sa hra na drahom hw :P


                co ak ide o shitty hru, ale tymto testom ludi,ktori maju radi farbicky a strielanie osalite, aby si ju kupili? Je to nezodpovedne! 😈


                • jiri.svak

                  Reakce na příspěvek:

                  Včera byl gamesplay, takže se hráči mohou informovat tam:

                  https://www.youtube.com/watch?v=eQhE0v0kh7A

                  • skaven

                    Reakce na příspěvek:

                    su stale hraci(snad), ktori si radsej za 10 min precitaju recenziu, a potom hraju, nez 1h45min pozeraju na gameplay. gameplay mi pride skor pre ludi, ktori tu hru hrat neplanuju(IMO)


                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Tak si ho přetoč a nebreč lol😀

  • Bylo by celkem fajn kdyby jste tu dali i to video.

    • jiri.svak

      Chybka se vloudila, už tam je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit