Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až jednou prejdeš aspoň na QHD a zjistíš že skok z 1080p na 1440p je pocitově asi jako by hra měla ještě o jeden stupeň vyšší nastavení detailů a textur, tak možná začneš chápat že i vyšší rozlišení má své opodstatnění. A nebo si dál budeš sedět fullhd monitoru motat se kolem 60fps a kroutit makovicí jací sou všichni kolem tebe pitomci, je to na tobě. :)

• QHD je bežné označení pro 1440p..

• no ono taky záleží jestli někdo hraje 20-30fps a považuje to za dostatečné, oproti někomu kdo považuje dostatečných 60fps+
  • 16gb ram, 1080, i7 7700k. není zač

• lito

není, spíše je katastrofická inteligence uživatelů MT, co tam hodnotí hry skrz všechny platformy. 

• Johnny

neni to běžné. Možná běžné mezi neznalýma uživatelama nebo noobama. Nikde sem neviděl že by odborníci, prodejci nebo kdokoli používali 2K pro 1440p xD

• Petr225

Kombinace gtx 960 a i7 6800 si asi moc neškrtnu alespoň na nižší detaily. Zajímala by mi sestava potřebná na to si zahrát na ultra detaily ve 4k nebo alespoň full hd

• MalyZeli

2K je bezne oznaceni 1440p... ze to neni uplne presny nikoho nezajima, proste se to pouziva.

• Row

Tak to bude dusledek mizernyho portu, protoze v obou konzolich je GPU od AMD :-/

• Mě to jede aspoň na 1366x768 :D Už jsem si zvykl.

• Hitsuran

Taky mám 1080ti a přemejšlel sem o 4k ale hraní nad 100 fps na 144 hz monitoru mi oči vytrénovalo tak, že níž jak 60 je pro mě nehratelný.

• Lukass

Cha 800x600 byl luxus,  640x480 to bylo nejhranejsi rozliseni. 

• ja_nic_nevim

Jaká byla pecka, když měl člověk 15'' a mohl hrát v úžasných 800x600... Voodoo2... 

• radim.zaty

Dokonce 2 x 27" 4K :)

Dva monitory používám už přes 10 let, kdy jsem se postupně ustálil na 2x 24" (16:10). S příchodem ultra wide monitorů jsem zkoušel 1 x 34" WQHD, abych se zase vrátil ke dvěma monitorům, tentokrát 2 x 27" 4K. Na práci je to vynikající, obrovská plocha, jak fyzická, tak virtuální, velice ostrá kresba písma.  Na hry už to tak štastné řešení není, ale když pustím hru ve FullHD, tak ten upscaling je slušný a vypadá to pořád trošku líp, než nativní FullHD na 32" televizi.

• Johnny

Jen bych tě chtěl upozornit že 2K je 1080p. Tys měl asi na mysli 1440p neboli samozvaný 2,5K

• Johnny

Naopak, ve prospěch AMD karet. RX580 za 3800 ma prakticky stejny fps jako GTX1070 xD

• Dodam screenshoty v 960x540 😂

• ja_nic_nevim

Já zase preferuji max fps, protože u mně vede MP. A s místem musím šetřit, nenapadlo by mě mít před sebou něco většího. Každopádně klobouk dolů. 

• Hru hraji na 6-7 let starým pc a v té době ještě ani nic moc. Sice už to nezvládá pořádný detaily a hra nevypadá moc dobře. Kingdom Come to nějak zvládlo. Tak se musím smát, že někomu se skvělým CPU hra zamrzá. Doufám, že problém bude rychle vyřešen, protože ta hra je dobrá i na nízké detaily.

Má však svoje chyby. Nějaké bugy, ovládání je dost hrozné ale po pár hodinách se dá zvyknout.

• MalyZeli

To sem si rikal taky, ale dostal sem moznost kdysi koupit monitor za paradni cenu, a ted kdyz zasednu k pc s full hd, nelibi se mi to. Ze tobe to staci, je vec jina. Hraju ve 4K, s 1080ti, nemam problem. 2x 27". Pro hrace je nejrozumnejsi 2K, mnohem ostrejsi obraz nez FHD a pro poradnou kartu snadna zalezitost, ovsem ja nemam problem jit trochu pod 60fps pro poradny detaily ve 4K. Ja se rad kocham kdyz hraju, a u poradne story hry je pro me obraz velice dulezity.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit