Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

Ty hw požadavky jsou naprosto parádní :-) Na ultra úplně v cajku. Doufám v pořádnou optimalizaci. Fajn je, že i Death Stranding jede na stejném enginu a požadavky jsou prakticky totožné. Neskutečně se těším. Už jen pár dnů!

• JohnnyLegend

Je to solidni hra z pulky dosavadni dosluhujici generace, ktera uz je nekolik let soucasti PS hits edice za par slupek. Hlavne prvni dojem je super, hudba v menu plus intro a tutorialova cast. Bohuzel pro me osobne hra ke konci uz ztracela dech a cejtil jsem se jak v nejake ubisofti hre, kde jsem fast traveloval tam a zase zpatky. Open world krasny a velky, ale nic moc v nem neni co delat. Hlavni mesto pusobi jen jako kulisa.

• Corvus

To je blbý, že sis to neužil, no...

• JohnnyLegend

Ale uzil. Boj je skvele zpracovany a dost narocny, stealth funguje. Kdyz si to clovek zahraje, tezko uz se pak spokoji s nejakym Ubisoftim polotovarem.

Otazkou je, proc se ted tato retro hra resi, kdyz za chvili vyjde next gen dvojka? Ze ti vychazi na PC ve 4K me moc nevzrusuje, uz jsem to ve spickove grafice hral na PS Pro.

• To je fakt, to taky nechápu, proč se to řeší, když to tebe nevzrušuje. Nechceš nám sem napsat seznam her, co tě vzrušujou, ať víme, co máme řešit? :)

• JohnnyLegend

Vzrusuji me nove kousky, nikoliv PS exkluzivity, co vyjdou po puldesetileti na PC. Stejne to bylo ibs RDR2, ta hra vysla vicemene bez fanfar na PC, samozrejme se spatnou optimalizaci.

• Resi se HW na PC....navic dvojka vyjde za rok, coz ma do ,,chvile,, hodne daleko. A zahrat si to na vic nez 30fps, taky neni k zahozeni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit