Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To prostředí je hrozný.. Kdo tohle výmejšlí? To už nevěděj co, tak udělaj takovouhle slátaninu a o monstrech nemluvě..
  • Grifus
    Tak po shlednuti tech videii me napadlo jen wtf. *1*
    To nekoho vazne bavi takova neprehledna svetelkovaci rubacka v silenym tempu?
    • alladjex
      Ano baví a moc. Dlouho, hodně dlouho jsem si stýskal po pořádný kombo mlátičce, která by mě bavila jako Killer Instinct. A dlouho jsem záviděl lidem od konzolí, že oni takové kousky mají. Nebo mít doma arcade automat. Až do objevení DMC3 ... Právě to rychlý tempo, a skvělý komba, který se dají navazovat jsou pro mě skvělým relaxem. Když někoho může bavit střílet ptáky na prasata nebo pobíhat celý den v FPS, tak co je špatnýho na tom naučit se rychle mačkat čudlíky na gamepadu v doprovodu zábavného příběhu? ;]
  • No demo nebylo špatný, ale ten danteho vzhled je prostě hroznej. Už z toho ani necítím to japonský kouzlo. Prostě nagelovanej kkt
    • Mám z toho podobné pocity, alespoň že feeling z boje je stejný jako byl, prostě DMC, akorát ten jeho vzhled je děsnej :), taktéž se bojím, že už tam nebudou tak pěkně prokreslené charaktery postav atp., to japonci prostě umí :)
  • firebug
    Zadne DMC jsem nehral, ale casto jsem ho z dalky obdivoval. Jako nestranny pozorovatel musim rict, ze ten novy Dante je na pohled nejnesympatictejsi herni charakter (hlavni), za hoodne dlouhou dobu... Totalne nechapu, na koho ma te zmena vizaze jako cilit. To se nekomu ta zmena opravdu libi?
    • Změna se asi moc lidem nelíbí (mě to je upřímně jedno), ale vypadá víc realně.
      • deridon
        no nevim jestli řešit realný vzhled u takové hry má smysl.. řekl bych, že vypadá spíše více "západně" jelikož hru dělá vlastně uplně někdo jiný, než původní díly..
  • TheFeardemon
    Tak nevypadá to špatně,jenže mi ten boj přijde oproti předchozím dílům trochu moc rychlá (Neříkám,že bych nestíhal atp.,jenže se mi celkem líbilo ve čtvrtém dílo bojovat s jedním démonem zatímco jsem si musel hlídat zadek před třema dalšíma,tady jednoho rozsekám za ppár sekund a mlátím hned dalšího,zatímco ostatní nestihnou ani zaútočit).A ten novej Dante...vážně?Vážně je tohle jedna a ta samá postava,kterou už tolik let známe?To samé démoni.Z těch příjemně vypadajících nepřátel,u kterých člověk ani nevěděl co má čekat,navíc každý druh měl jiný útok a slabinu,tady mi příjde,že jsou vytáhlí z nějakého horroru,navíc vypadají skoro stejně a jak jsem tak pozoroval tak mají jeden,možná dva útoky.No,uvidíme.Já to nebudu hodnotit dokud si to nezahraju.Doufám,že se hra povede,i když mi na ní již teď pár věcí vadí.No co,třeba se z toho,co vypadá jako něco,co hru kazí něco,co ze hry udělá něco alespoň srovnatelného s předchozími díly.
    • alladjex
      Mně připadá, že ukázky u hodně her před vydáním bývají z prvních úrovní hry. Takže bych se zatím netrápil tím, jací budou v DMC nepřátelé. Podle mě jich bude víc druhů a budou tužší a tužší.
  • alladjex
    Hraju teď Darksiders 2, ale na DMC se moc těším. V DS2 mi chybí ty vlny nepřátel, abych si užíval nová komba a měl sem možnost si je vyzkoušet na slabších potvorách, které jsou ve větším množství. ;]
  • No PC verze může být dobrá jak chce ale stejně tuhle rubanici bez jediného náznaku hlubšího smyslu asi hrát nebudu .... tohle má být trailer ? !
  • FUCK YOU!

    Seriózně, ten novej Dante je otřesnej. Předchozí příběhy a postavy ve hrách od Ninja Theory tak hrozný nebyly... jenže Heavenly Sword a Enslaved si nepsali NT sami... toto už jo.
    • To teďka budeš jak dem*nt psát ten hate ke každý novince o DMC dokud ta hra nevyjde? Trochu na kokota, ne??
    • Víš vůbec, co znamená spoiler? :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Keyz
    To je tak šílené,že bych to nehrál ani jako hru na odreagování.Zde když vypnu mozek tak pořád budu moc chytrý na tuhle šílenost.
    • Moc si fandíš.
    • Taková je každá druhá konzolovka. God of War atd. Člověk si snadno udělá obrázek o hráčích konzolovejch her.
      • God-of-War
        Blbe:D
        • copak? pravda boli?
  • God-of-War
    Nevim no... hrál sem demo a že bych byl nějak nadšenej, to se říct nedá... Zlatej čtvrtej díl.
    • Umaroth
      Já jsem zase z dema uplně na věti, takhle odladěnou a zábavnou rubačku sem nikdy nehrál ! V současnosti hraju na PS3 DevilmayCry 4 a jako je to dobrá rubačka, ale je na mě moc japonská, právě proto se mi líbí DMC, že to je japonska hra uchopena Brity. Hru mám už předobjednanou na PS3 (na xboxu mi to dle dema přišlo horší, celkově na rubačky je lepší PSovladač).
      A ještě k tomu jsem VELKÝ fanda Ninja Theory (hlavně Enslaved).
      Nechci být nějak velkhubý, a vím že dle dema nejde moc soudit, ale jestli mě plná hra bude bavit jako demo, tak si troufám říct že to v mých očích bude lepší rubačka jako Gow, Dantes Inferno či Castlevania nebo Bayonetta.
      • Mahcake
        Hra to špatná určitě nebude a sám si jí koupim, ale že by měla překonat Bayonettu? To si nemyslim.
    • MinisterOfSillyWalks
      přitom 4 měla do dokonalosti hoodně daleko
      • Vážně je tam tak velkej rozdíl? Já hrál jen čtyřku a přišla mi právě fantastická a nedovedu si ani pořádně představitj jak by to mohlo být lepší.
        • MinisterOfSillyWalks
          tak hlavně byla silene repetitivní a tim nemyslím rubání ale to že někam jdeš a pak to samé jdeš nazpět a to jak za nera tak potom i za danteho a musel sem se dost přemáhat to vubec dohrát
        • God-of-War
          Kdyby tam bylo víc Danteho:)
      • God-of-War
        Ale rozhodně to bylo lepší, než tohle.
    • BoB.2
      Moje slova.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit