Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co, kdo sem jako první napíše, jak ho ta nová Lara strašně dostává? *6*
  • cumpi3
    Tak já si radši na recenzi počkám, hlavně ať je hra zahrána a prohrána, aby měl autor opravdu přehled a mohl napsat pořádnou recenzi...ale jinak s neaktuálností máš pravdu, například dnes na Bonuswebu je článek "Trénujte svádění a staňte se lamačem srdcí" a tady nic takového, to je děsný!! *10* *1* *1* *1*
  • tak si říkám, proč je games poslední dobou(pár měsíců) tak děsně neaktuální, novinky/bleskovky vychází několik dní po zveřejnění, recenze taky děsně pozdě(na Tom Ridera již české vychází, zde zřejmě nejdříve až ve středu příští týden), na záznam podcastu se čeká 4 i 5 dní(přitom bývaly hned ten večer), plno reklam, že se ani nedá dívat na žádné video, a dalších spousta důležitých škobrtnutí, které raděj ze zjištných důvodů nebudu vypisovat.....jen by mne zajímalo co se s games stalo, dříve pro mne bez diskuse neotřesitelná TOP 1, co se herního webu týče, dnes mi je z toho smutno, že si buď vybrat neaktuálnost a jakš takš ještě kvalitní herní novinařinu nebo včasnost, ale totální žvásty (a ne, nechce se mi sledovat zahraniční weby)
  • jde o to, že se ke hraní teď stejně nedostanu (mám rozehraných asi tak 12 jiných her :D, takže by neměl být problém počkat, až to komplet opatchují, nacpou do toho všechna možná DLC a zlevní na polovic :)

    jinak já hrál z Tomb Raidera jen původní jedničku a pak Anniversary, což je vlastně taky jednička, a obojí bylo strašně skvělý... tohle ale bude úplně o něčem jiném.
  • nekromant33
    SCORE mělo fajn úlovek, ale během roku už to bylo několikrát na steamu za 5 a dokonce za 3 eura... (sorry za OT).
    Tohle asi bude můj první Tomb Raider, dřívější díly mě úplně minuly (kromě dema jedničky na nějakým starým LEVEL CD).
  • vas ten obrazok asi strasne bavi, co? *1*
  • už to vidím, že to zas koupím v den vydání a za rok to vyjde jako plná ve SCORE jako Deus Ex :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit