Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    A nepodívám! Až v létě na PC z první řady! :-)

    • Jack1947

      V traileru těžko bude nějakej větší spojler když ta hra , nikdo ještě neví co to bude příjde mi to jako explorativní dobrodružství ale můžu se mýlit že.

  •  Bez LSD jsem to od půlky musel přeskákat... Prostě né a né těm japonským infantilním majndfakům přijít na chuť :) A tak daleko abych byl hajpnuztej ze zněti nějakých psychadelických záběrů nejsem  :D ..Kodžima has no power here :( 

  • Jack1947

    Nejdivnější hra dle traileru ještě divnější heh... Nicméneně jsou tam 2táhla Mikkelsen a Reedus tak uvidíme jo a nesměl chybět Troy baker že.

  • jack

    To je nové GTA?

    • Corvus

      Ano. Sedmé.

  • ja nevim fakt nejsem fanda byl jsem treba hypnutej na metal gear solid 5 ale jak tam zacali skakat ty nadprirozeny prizraky hned jsem to vypnul ...  a tohle vypada jeste silenejc 

    • Derp_1337

      K tomu začátku traileru by se měla povinně rozdávat LSD nebo tráva. Bez podpůrných prostředků se kvůli hroznému střihu traileru můžou projevit nežádoucí účinky jako migréna, atd. 😬

  • Carnage666

    Za Ameriku 😎

  • Takže pořád sestřih cutscén a pořád není poznat co je to za hru...

    Proč to na mě pořád působí, že celý budget utopili do CGI filmu. Který nebude dávat smysl, když i autor pustil ven informaci, že mu nerozumí. Čekám takové další Lost, které lidi udrží, protože tam bude spousta věcí, které budou člověka zajímat jak se rozuzlí. A ono se to nerozuzlí. :-D No a k tomu bude přidaný walking simulator z bodu A do bodu B aby se pustila další část filmu?

    Nebo ví někdo o něčem dalším, co v té hře bude? Dokázal by mi to prosím popsat aby mě na hru naladil a natěšil?

    • malachi

      ..nie som istý či som dobre zachytil ...ale asi ho čaká tá jeho žena(blondína) -či čo mu to je -na nejakej pláži-kam sa má ..rátam dostať..asi aj s tým rupsakom so zárodkom..😎..to bude asik hlavná linka...😀..autobusová...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit