Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hidden

    Jen takova technicka, vsiml jsem si toho uz v nejakem drivejsim clanku a ted koukam, ze je to i na karte hry - hru ma na svedomi Avalanche Software, ne Avalanche Studios, tedy zcela jina firma. Ano, je to dost matouci, taky jsem si puvodne myslel, ze ji maji na svedomi autori Just Cause. ;)

    • nightborne

      Spáchal jsem googlení a zjistil, že přesně tenhle bordel ve jménech a omyl je k nalezení po celým internetu. Kdo by to jen mohl čekat, když si pojmenuješ studio stejně jako jiný studio, boha jeho.

      Ale máš recht, karta opravena, dík za upozornění =).

  • To sem zvědavej jak tohle poběží v létě na Switchi :)

    • medveddd

      To já taky, ale nemožný to určitě není, to dokázal už Saber Interactive s Witcherem 3. Je teda pravda, že to je podstatně starší hra, která běžela na předchozí generaci, ale obecně zkrátka hardware switche zvládne slušně vypadající openworld.

      Ale to by to musel být fakt majstrštyk, protože případů, kdy to u ambiciózních titulů spíš nevyšlo, je mnohem víc.

  • Kabutops

    překvapila mě v tomto videu podoba efektů kouzel a aur jak z WoW, ve dřívější 1. a 2. ukázce z hraní vypadala kouzla lépe

    • Taky mě to trklo. Ale třeba to bylo jen velkým přiblížením a divným úhlem kamery..

      Brzo zjistíme.. Já opatrně doufám v dobrou hru. 😃

      Když to bude zábavné a motivovat k dalšímu hraní, tak i přepálené efekty přežiju.. 

      Grafika mi zatím přišla dobrá. Spíš jsem zvědavý na animace, jejich plynulost a pohyb obecně.. - to se z traileru vyčte špatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit