Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rád bych vás informoval, že update PC verze s největší pravděpodobností bude. :-)
    http://www.terrariaonline.com/threads/something-about-a-possible-pc-update.95324/
  • Lawliet
    GlaDOS: Rádo se stalo.
  • Ja som to hral v skupine asi 6 ludi, vseci dost hardcore. Naozaj si myslis ze to vydrzi stovky hodin ? Do dvoch troch dni tam uz nebolo co robit. Ked som hru kupoval, slubovala novy obsah neustale, vysiel hardmode, vsetko vyzeralo fajn. A zrazu blbecek developer co rozbehne oblubenu hru s obrovskou komunitou hru proste zabije. Bez s tou vdacnostou vies kam.
    Nastastie Tiy sa nato nevykaslal a pride Starbound a nech ide cela Terraria niekam, tam kam ju poslal pan nemenovany dev.
  • GlaDOS
    Tady se ukazuje, jak jsou někteří hráči nevděční. Za necelé tři stovky dostanou hru, která jim vydrží desítky, možná i stovky hodin a přece pak na autora nadávají. Přitom jim nevadí si kupovat za tisíce koridorovky, co vydrží sotva pár hodin. Rád bych viděl, jestli by vás bavilo pracovat několik let na jedné věci úplně zadarmo. Brzy vás to omrzí a nebudete mít z čeho žít. Terraria je v plné verzi, takže si ty keci o podvodu nechej pro sebe.
  • GlaDOS
    Díky za opravu. Těch videií je teď nějak spousta a já to sotva stíhám sledovat.
  • GlaDOS
    Terraria je dokončená a plná hra. Nemůžeš jim vyčítat, že na ní autor nebude dělat několik dalších let úplně zadarmo. Ještě pak sklidí od fanoušků spoustu nadávek, i když hra stojí pár šupů a nabízí spousty hodin zábavy.
  • Také jsem to už viděl :)
    No nezbývá nám než doufat že to myslí opravdu vážně
  • Porty na konzole "nepatla" povodny vyvojar, ale 505 Games.
  • Nuz, je smutne, ze sa tento content na PC zrejme nedostane. (pretoze 505 Games nema prava na PC verziu a hra im takisto nepatri, ale dohodli sa iba na pravach konzolovej verzie, ach, byrokracia)

    ALE!

    Andrew Spinks (povodny vyvojar) Terraria uvazuje nad tym, ze sa vrati spat k Terrarii. Ak sa nemylim, tak na oficialnych forach zalozil thread o tom, co by ludia chceli vidiet nove v hre. A nedavno zatwitteroval toto:

    https://twitter.com/Demilogic/status/294709058982801410

    Takze nic nie je stratene, mozno nas este Terraria prekvapi a vytiahne take karty z rukava, ze nam oci vyletia.
  • Takze povodny developer hru zabije na pc, vdaka comu odide grafik a zalozi starbound, a teraz ked uz hru zabil tak patla nake porty na konozle, dokonca aj s novym obsahom. Mno uvazovanie niektorych ludi nepochopim nikdy.
  • eeeee
    Doufam ze se to dostane i na PS Vitu, na ni se imho tahle hra hodi vic.
  • Lawliet
    http://youtu.be/ltdu12T4Jp4?t=2m52s
  • Lawliet
    Kácení stromů tam rozhodně je, stím rozdílem, že tam ke strom useknete, tak se jeho vrchní část "skácí" a pak o zem rozpadne, viděl jsem i mosty přes propasti ze stromů, což by sedělo, ale pokaždé co jsem viděl strom spadnout tak se rozlámal, takže nevím jestli tato funkce bude nějak implementována, ale snad ano. Přece by nedělali objekt jen pro to aby ním přehradili propast, když už mají padající stromy.
  • Myslím Terrarie, ne Starbound.
  • Tož mě je hlavně líto, že uplně zavrhly PC verzi. -.-
  • GlaDOS
    No z původního konceptu Terrarie to určitě něco ztratí, protože ty hry nejsou úplně totožné. Craftování věcí bude probíhat trochu jinak a kácení stromů tam myslím ani nebude.
  • Nebylo by to vůbec špatné, kdyby obsah přibyl i na PC verzi Terrarie *4*. Ale momentálně tým pracuje na http://playstarbound.com/, takže je to asi málo pravděpodobné.
  • Koukal jsem na jejich stranky a vypada to zajimave, otazka jaka bude realite. Kazdopadne jestli to bude promakanejsi a zaroven to neztrati nic z puvodniho konceptu terrarie tak si myslim, ze to nebude marny :)
  • sleepless
    No, nevím... už před časem řekli, že s obsahovou podporou Terrarrie na PC končí a soustředí se na nový projekt. Jako, bylo by to pěkné a sám bych to bral, ale nevím, nevím.
  • GlaDOS
    Pokud někdo kromě portu chce i spoustu novinek, měl by sledovat Starbound, který má základy hratelnosti v Terrarii. Je ale o mnoho ambicioznější. Scifi tématika, stovky druhů různých generovaných planet, multiplayer, dopravní prostředky, generovaní živočichové, které jde chytat, generované zbraně, simulované kapaliny,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit