Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morlang

    Zase bez helem, gg

    • Derp_1337

      To byl sarkasmus?? Nejsem si úplně jistý, tak to radši napíšu:

      Doufám, že si uvědomuješ, že vikingštví válečníci s rohatými helmami je výsmysl z romantismu 19. století??

      • a oni nenosili zadne helmy ?

        • Derp_1337

          Jo, někteří vikingové nosili helmy, ale nedá se říct, že by je měl každý.

          Výskyt helem u vikingů bude asi tak stejně častý jako výskyt helem u obyčejných evropských vojáků.

          V 8. až 11. století ukovat helmu nebyla žádná sranda. V těch dobách v Evropě si helmu mohli dovolit většinou jenom šlechtici (u vikingů náčelníci a nebo rody velkých válečníků).

          • Morlang

            Vetsina Vikinskych valecniku do bitvy nejakou tu pokryvku hlavy nosila. Nebyli to zadni idioti, rana do hlavy znamena smrt = mene zabitych nepratel = horsi misto u hodovniho stolu ve Valhalle. O rozich ani slovo.

            • Derp_1337

              Jo, ale ty helmy byly jednoduché kožené nebo dřevěné varianty. Nic, co připomíná ty kvalitní (polo-)železné helmy, které člověk vidí v každé hře, filmu nebo seriálu.

              • Morlang

                Reakce na příspěvek:

                Nosili zelezne helmy, zkus pogooglit napr Gjermundbu, to je takova klasika s ocnicema, ale mely pravdepodobne i starsi bez nich

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Zrovna tohle není dobrý příklad. Ten design byl typický pro tehdejší dobu, ale celoželezná konstrukce nebyla typická. Proto se taky dochovalo tak málo kusů vikingských helem: většina helem byla dřevěná, popř. měli železem zpevněnou konstrukci. (dřevo časem zetlelo a helma se rozpadla)

  • hm tezko rict jak s tema lodema, meli anglicani vubec nejake pouzitelne lode v 9. stoleti ?

  • kkING

    Chvilku jsem si rikal, ze to je predelavka serialu Vikingove, ktery se objevuje i v nasich TV ... 

    Ja se docela tesim ... u Black Flag jsem si take rikal, ze "necivilizovany, barbarsky" svet  nejde dohromady s Assassiny a byla to jedna z nejzabavnejsich her co jsem kdy hral. Verim, ze v pripade vikingu to bude podobne

  • clovicekO

    Vypadá to rozhodně dobře. Jenže je to jen trailer. Jakmile je u něčeho Ubisoft, jsem skeptický :D dejte tam atmosféru, příběh, psychiku a zajímavé a zapomatovatelné postavy a můžem se bavit.

  • Dobrá chujovina ...mečem do kolene a on si pak dál šlape, jakoby se nic nestalo ... :D 

  • Ať už to dopadne jakkoliv dobře nebo špatně, dopadlo by to mnohem líp kdyby se osvobodili od AC udělali to jako samostatnou značku..

    • JamesFaith

      No, ještě pak by to zase každý přirovnával k parazitování na AC a remcalo by se stejně. 

      • Všechny hry od Ubisoftu jsou jedna jak druhá. Far Cry, AC, Ghost Recon, vše stejné i s tím, že u všech je ta pavučina záporáků kterou se hráč prokousává.

    • SalemCZ

      Otázka jestli by se to prodávalo tolik bez té značky.  Třeba to zkusí až uvidí že se dobře prodává Skull & Bones, když vezmu že to asi hodně bude vycházet z Black Flag

    • MrDonut

      presne to jsem si rikal taky. Jako samostatne znacce by to sluselo mnohem vic, nez za sebou porad vlacet ten nazev hry, kterou bych v tom uz na prvni pohled hledal marne

  • MrDonut

    Moc pekny trailer. Tohle vypada na prvni Assasiny, ktere bych byl ochotny poridit.

    • maros.goc

      je to len CGI trailer, ktory v nicom ale absolutne v nicom neprezentuje hru samotnu

    • Jo jo nejlepší část je když připravuje mrtvolu svého taťky na cestu do říše mrtvých a nepřátelé jen koukají.


      No už teď fandím Alfrédovi... 

      • Velmi málo, takřka nic, nevíme o tom, jak tyto historické bitvy probíhaly, tudíž otázka je, kde ty bereš tu jistotu, že se to tak třeba nedělo (v některých případech)?

        • TO dost pochybuji... Především se v té době bojovalo více stylu štítových zdí (shield wall). Tak samozřejmě ne k tomu vždycky k tomu došlo. Tady je ale typicky bojiště upravené pro potřeby mega hustého traileru z kterého se máme nejlépe počurat...  Dost pochybuji, že v reálné bitvě by sis našel čas na nějaký pohřební rituál.

      • MrDonut

        to me po pravde vubec nijak nevadilo :) Nemam potrebu za kazdou cenu hledat v kazdem detailu logiku. Hlavni je pro me jak jsou zajimave charaktery a jakou to ma celkove atmosferu a tohle celkove fuguje skvele.

        • Effect

          Jo no, proč hledat logiku, když můžeme zcela rezignovat na používání hlavy....

          • Jenže v tom žádná logika není, není to exaktní věda.

          • MrDonut

            pokud se divam na film, tak ano, ale hledat hnidy na traileru, mi uz prijde trochu zbytecne. Ale kazdy at se na to diva po svem. Kdo chce chyby hledat, tak si tu bude vypisovat jak je to na prd. Ten zbytek si to uzije :P

            • Effect

              Já teda nevím, jak to má kolega, ale já to prostě vidím, určitě to nehledám ;)

              • Reakce na příspěvek:

                Taky jsem nic nehledal. Je to do očí bijící :-) 

              • MrDonut

                Reakce na příspěvek:

                jak jsem psal, nekoho to pohorsuje, nekoho ne :)

  • drasta

    NIE! Radsej knihu!

  • Stormangels

    YESSSSS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit