Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

Jo, jestli chceš diskutovat o tématu a něco podstatného přispět, tak proč ne? Ale pokud chceš spamovat desítku příspěvku "tohle se mi nelíbí", tak to je totální ztráta času.

• Jack1947

Na tohle mrknu už kvůli toho humbuku, protože to stojí za to !

• Jack1947

Co o tom víš ty si tam tehdy byl ?? ( vím že ne ale zeptám se :D) musím říct že málokterý seriál/film mě tak moc zasáhl. Poslední 3díly jsem měl naráz a dostalo mě to natolik že tam příští týden jedu.

Navíc jsem četl rozhovor s tím generálem likvidátorem a ten řekl že to bylo barvůrně natočeno až na některé blbosti a myslel že ten co ho hrál byl voják :D( odnesl to zádami docela dost)

Ty nesmysli jsou třeba, lunochody ty se ani pomalku na střechu nedostali a ten Německý tedy logicky použít být nemohl. Střílení zvířat ve městech to taky nebylo dělo se to v lesích a mimo obydlí, nicménn ě "bioroboti"( vojáci) tam byli a příčina tam taky byla ale uvěznení a proces s viníky nebyl( což se dá pochopit, i tam to psali že byl popřen) to bylo č istě zdramatizované. ( docela mě překvapilo že to nebyla prvníé nehoda menší byla už v roce1 979 v pensylvánii ale tam umřelo jen 6lidí).

Proto se mi nelíbí co za hloupost chtěj ze vzteku natočit Rusové, ale chápu že oni to musí popřít takovéhle "lži". Důležité je proč vlastně Černobyl byl. V pustině kde nebylo v okolí 300km většího města. Teorie jsou kvůli Dyatlu co rušilo příjem v USA... ale kdoví.

( je vidět jak se jedná o něšjakou katastrofu, K-19, Phantom , K-141 Kursk Rusové to netočí ani o ČERNOBYLU  do doby nebyl ale jak je něco značbně patriotického oslavující Rusy třeba Balkanskej rubezh ( film který doporučuji také super akce na letišti tradičně přehnaná nebo druhoválečná propaganda tak jsou štěstí bez sebe přehánět.

Kgb byl hnus a je smutné že operovali i mimo SSSR a docela vydatně. ( u nás tolik ne alevv pOlsku atp jo).

• Jack1947

Mě se zase zamlouvá chodit do diskuzí od toho tady jsou ne ?

• Duchino

No jo, tak to je celkem dotažený 👍

• MidnighT91

Nikdy jsem nechápal co je to za problém. Stačí trochu upravená pochvka která je víc jak z půlky otevřená. Meč pak stačí nadzvednout jenom pár čísel a ne na celou délku. Na obrázku to evidentně má...  https://twinfinite.net/wp-content/uploads/2019/07/The-Witcher-Netflix.jpg 

Jediná hra která to měla taky je Shadow of War https://img00.deviantart.net/bf6a/i/2018/141/c/0/shadow_of_war__talion_overlooking_minas_ithil__by_lost_spiritx-dcc5oqn.jpg

• ja_nic_nevim

Technologicky je popsán hezky, ano. Ale KGB a neschopnost vysokých funkcionářů atd atd... přehnané. 

• Duchino

Už jsem s tím v každé diskusi trapnej, ale mě fakt zase nejvíc zajímá, jak Geralt bude vytahovat meč z pochvy na zádech 😂

• ja_nic_nevim

Seriál jde mimo mě, ale diskuze naopak stojí za to. Kulturní zážitek týdne.

• Coffin.Corner

A proč by se hned všechno mělo prodávat? Výdělek není znakem kvalitní adaptace díla, zpravidla naopak...

• Pzkpfw_IV_ausf.H

No, z hlediska technicko-fyzikálního byl Černobyl dobře popsán a vysvětlen.
    Že je mimo reálie v určitých směrech je pochopitelné (biologický vliv
    radiace na člověka v řádu sekund a v podobě zombifikace,zřícení
    vrtulníku pár dní po nehodě, Legasovova přítomnost během soudního
    procesu a obecně jeho chování, atd.), je to seriál, ne dokument. Je k tomu, aby to lidi přitáhlo, a
    ne aby je to unudilo.

• Zarobili na tom slusne, spravili z toho opat fenomen. Takze kto je ten hlupy co sa nevie predat ? Anglosasovia alebo my ? Mame omnoho starsiu historiu ale nedokazeme to vyuzit.

• Hovoril som o tom, ze ide o serial, ktory sa drzi niektorych faktov. Nikde nepisem, ze ide o 100% fakty. Ked chces fakty, pozri si dokument. Zial, filmy tohto typu nieje to co prinasa dost penazi na tak narocnu produkciu a pod.

Si pozri diskusie pod tym filmom, celkom dost vysoke percento ludi ani netusilo , ze sa nieco take stalo... Inzinier z dennej smeny rozhodne vie vsetko a nieje mozne aby nieco prifarbil alebo zamenil, hej ? 

• Coffin.Corner

Seriál Černobyl je jen dalším důkazem toho, že když anglosasové točí filmy, nebo seriály ze slovanského prostředí působí to neuvěřitelně, křečovitě a směšně. Asi jako, když se ambiciózní český režisér, typu Jákla, snaží natočit světový film.  

• Derp_1337

Nikdo tě nebude nutit se na toho Zaklínače dívat, až ho Netflix vydá. Pokud se ti to nelíbí, tak to prostě ignoruj a jdi trávit svůj čas užitečnější činností.

Chození do diskuzí pro hry/seriály/filmy, které se ti "nelíbí", je nebetyčné mrhání časem. Mě se třeba nelíbí Orange is New Black a přesto nechodím do diskuzí tohohle seriálu a mrhám svým časem psaním komentářů "tohle se mi nelíbí".

• ja_nic_nevim

Cernobyl je v mnoha ohledech mimo realie, viz článek na bbc s inzenyrem z denní směny, spousta fikce, slousta prehlednutych věci a spousta zvelicovani... Lidi taky sezerou vsechno co vidí, aniž by nad tím přemýšleli. 

• ja_nic_nevim

Tak to jsi asi cilovka, gratuluji :) 

• ja_nic_nevim

To že je hubený a slachovity vypovídá o čem? Tak můžeš popsat i Jana Trisku. 

A stárnutí se u zaklinacu samozřejmě projevuje. 

• madPav3L

Přesně tak, každý je chytrý jak rádio a hodnotí to podle 2 minutového traileru, to prostě nepochopím...

• Geraltova (a Coenova) smrt je popsána už v Krvi elfů. Stejně tam je tam vize mučené Yennefer. Jinak řečeno, konec měl Sapkowski vymyšlený už na začátku. A kdo od něj četl esej 'V šedých horách zlato není', možná i pochopí, proč knihy uzavřel tak, jak uzavřel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit