Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *6* *6* *6* Nuda, Jacku. Prostě jen samá nuda. *6* *6* *6*
  • kdo zna lol, tak vi o co jde a zna i pointu. Takze asi tak. *3*
  • Jack1947
    Což o to filmeček je pěknej , krvavej i dobře provedenej jen... škoda že už taková není hra no ale co no... filmeček brej. *4*
  • Jack1947
    Kdybys ses nechoval jak blbec, nechápu proč tu ještě si když evidetně se ti tu nelíbí... jdi na Ojrogej wait a minute... *15*
  • Přesně. Pěkně udělané, ale jaksi prázdné. To kdysi dávno, když jsem objevil filmečky k Lineage 2 (ještě před tím, než jsem to začal hrát), tak mě okamžitě komplet vtáhly... v porovnání s tím, tohle je prostě nuda.
  • Asharak
    Klidně ať si mě za to zabanují! JSOU TO SAVCI!!!!!!
  • Podle mě hraje LoL jen jeden typ lidí, ale nechci ho vyjmenovávat, protože hrozí, že bych dostal ban. Tak už to na games.cz chodí. Dostáváte bany za vlastní nevulgární a nerasistické názory. Fašisticko-komunistická ruka zde vládne už delší dobu. Začíná to být nuda, jd se asi vrátil... *6*
  • nie som fanusik LOL a ani nepoznam tieto charaktery ale video mi prislo nezaujimave po 3 minute... velmi jednoduche a bez pointy... spracovanie bolo na urovni...
  • No áno, bolo len otázkou času kedy sa takéto video objaví na nete *3* Tá hra, komunita a video k tomu priamo nabáda. Ja som to len tak zľahka naťukol *5*
  • Ristoro
    Pobavils :D. A je to bohužel pravda, kvůli tomu jsem hru přestal hrát.
  • Asharak
    https://www.youtube.com/watch?v=20fUogt2vfA
  • Kedaro
    Každého nebaví tohle praktikovat ve většině her. Dělo se to skoro pokaždé. Olympic díky za připomenutí proč se mi po této hře nestýská.
  • Asharak
    Není to dlouho kdy vyšlo dost informací o nových serverech a pod.. Problém je že jim to trvá dost dlouho, a v tomhle případě má naopak pravdu.
  • celoush
    hezky se na to kouká, až má člověk chuť to zkusit,...
  • Pribeh v League of Legends je, takze material, ze ktereho by se to dalo udelat je k dispozici. Obdobne jako u Warcraftu, kde se dela celovecerni film, uz aby tu byl.
  • Ne vždycky to tak je, a pokud k tomu dojde, tak okamžitě bez jakéhokoli přemýšlení stačí zmáčknout tlačítko mute. Stačí jediná nadávka. Takhle to dělám a užívám si tu hru úplně v pohodě.
  • BoB.2
    Sexy jako od Blizzardu
  • Áno, film krásne ukazuje ako by mali dva tými medzi sebou bojovať a ako by sa mal jeden tým podporovať, no v praxi to bohužiaľ nefunguje. Mali to urobiť takto:
    Keď tam na začiatku zatne Darius Leonu, mala zakričať na Ahri: OMG NOOB KILL DARIUS, DONT RUN! Keď ju tá Poison Ivy, či jak sa volá chytí, má Dravenovi povedať: F U C K DONT KS! Na scéne sa objaví Graves: LOL AHRI LITTLE KID, I SAVED U! Rengar dostane tú červenovlásku, ale nie Graves: OMG SHES MINE, UNINSTALL GAME PLS, NOOB! Príde Nautilus, STOP GRAVES , U CANT KILL HIM, FEEDER, ALL REPORT GRAVES FOR FEED!!! A Rengar chce na konci KS ale našťastie sa mu to nepodarí.
    Sry za mená, už si ich nepamätám, možno som to poplietol.
  • Většinou se takové věci nechají outsourcovat a pleteš dohromady práci grafiků a programátorů.
  • nejak mi k te detske a radoby humorne stylizaci nesedi ta spousta nasili a krve

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit