Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    hezky se na to kouká, až má člověk chuť to zkusit,...
  • BoB.2
    Sexy jako od Blizzardu
    • Blizzard je má detailnější a celkově lepší.
  • Áno, film krásne ukazuje ako by mali dva tými medzi sebou bojovať a ako by sa mal jeden tým podporovať, no v praxi to bohužiaľ nefunguje. Mali to urobiť takto:
    Keď tam na začiatku zatne Darius Leonu, mala zakričať na Ahri: OMG NOOB KILL DARIUS, DONT RUN! Keď ju tá Poison Ivy, či jak sa volá chytí, má Dravenovi povedať: F U C K DONT KS! Na scéne sa objaví Graves: LOL AHRI LITTLE KID, I SAVED U! Rengar dostane tú červenovlásku, ale nie Graves: OMG SHES MINE, UNINSTALL GAME PLS, NOOB! Príde Nautilus, STOP GRAVES , U CANT KILL HIM, FEEDER, ALL REPORT GRAVES FOR FEED!!! A Rengar chce na konci KS ale našťastie sa mu to nepodarí.
    Sry za mená, už si ich nepamätám, možno som to poplietol.
    • Ristoro
      Pobavils :D. A je to bohužel pravda, kvůli tomu jsem hru přestal hrát.
      • Hraci kteri chcou vyhrát nenadávají, aspon ne do konce hry.
    • Asharak
      https://www.youtube.com/watch?v=20fUogt2vfA
      • No áno, bolo len otázkou času kedy sa takéto video objaví na nete *3* Tá hra, komunita a video k tomu priamo nabáda. Ja som to len tak zľahka naťukol *5*
    • Ne vždycky to tak je, a pokud k tomu dojde, tak okamžitě bez jakéhokoli přemýšlení stačí zmáčknout tlačítko mute. Stačí jediná nadávka. Takhle to dělám a užívám si tu hru úplně v pohodě.
      • Kedaro
        Každého nebaví tohle praktikovat ve většině her. Dělo se to skoro pokaždé. Olympic díky za připomenutí proč se mi po této hře nestýská.
  • nejak mi k te detske a radoby humorne stylizaci nesedi ta spousta nasili a krve
  • Filmecek skvostny, jen kdyby se misto jeho delani soustredili treba na opravovani serveru, remodeling champu, nove splasharty, replaye, funkcniho klienta, optimalizaci hry, spravnou filozofii balancovani, bugy ve hre, poradne lore, tak bych byl o hodne stastnejsi.
    • ja by som bol rad keby ten trailer mal okrem characterov aj nieco s hrou spolocne :D
    • Většinou se takové věci nechají outsourcovat a pleteš dohromady práci grafiků a programátorů.
      • A nebylo by lepsi misto utraceni penez na filmecky je utratit za neco, co jsem jiz vyse napsal?
        • Asharak
          Jo měli to investovat do nových 10 skinů které by pak postavy ve filmečku měly, tohle jim sotva naláká pár tisíc nových lidí a tím to hasne.
      • Asharak
        Není to dlouho kdy vyšlo dost informací o nových serverech a pod.. Problém je že jim to trvá dost dlouho, a v tomhle případě má naopak pravdu.
  • LoLko mě příjde oproti dotě hloupé. Ale ty filmečky maj udělaný perfektně.
    Kdyby to trvalo dalších 20 minut klidně bych koukal dál a dál.
  • Asharak
    To jste mohli rovnou připsat do toho posledního článku o LoL co tu byl. Teď budete muset dát ještě jeden k Dotě *7*
  • z toho by sel udelat celovecerak, jen tam primichat nejakej pribeh *4*
    • Pribeh v League of Legends je, takze material, ze ktereho by se to dalo udelat je k dispozici. Obdobne jako u Warcraftu, kde se dela celovecerni film, uz aby tu byl.
  • Vojta_Ilavsky
    Filmeček je skvostnej. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit