Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ludia panikaria..., bude to adept na hru roka 2018
  • Dost jsem se na to těšil, ale po včerejším vyzkoušení bety mě to odradilo. Čekal jsem, že to vymyslí lépe. Místo vrtulníku(potažmo báze), že se bude startovat z nějakého bunkru a že postupem hrou budete moci objevovat další a nebezpečnější části mapy (jedné, velké mapy) Ale tyhle trhance a "výjezdy" na čas jsou na hov*o. Je to škoda, protože hratelnost je výborná (kopie MGS5 logicky) až teda na to, že tady kosíte nějaký zombíky, kteří po zabití zmizí.. Velký zklamání no. Měli odprosit Kojimu, aby jim s tim helfnul.. Bůůůů, už aby tu byl Death Stranding
  • Jack1947
    Já jsem skončil za polovinou hry kdy to po mě chtělo ten blbbej drop co jsem neměl a neměl jsem jednotky na jeho zakoupení.
  • Já to hraju už tak dva roky :D ale musím to taky dohrát, je to hodně dlouhé, a hlavně nechci vidět umírat tu nádhernou divu ,,Quiet,, Se potento, jestli to tam bude a já to uvidím :D :X
  • No Boha! Toto je velmi špatné! Bože můj, to bude hrozná kravinka! A hlavně jestli to bude mít úspěch, napíšu těm idiotům hodně velkou zprávu! Takhle to pošpinit, i když to Hideo prodal, tohle se nedělá! Nasranej jsem až do vesmíru! Ááááághr! :X
  • lůčše knígu!
  • TheGGG
    ááá buržuj změnil nick a doufá že to nikdo nepozná... bohužel zapoměl, že pořád píše stejně retle a tak není těžké ho prokouknout... minule ti lidé vypsali desítky her s dobrým příběhem a ty jsi radši zmizel, teď to zkoušíš znova? *1* *1* *1*
  • TheGGG
    páni bez-mozek se ozval... snad tě to uspokojilo... *14* *14*
  • Invence vývojářů se týká hratelnosti? LOL
    Já bych řekl, že hratelnost FPS se prakticky vůbec nemění.
    Za posledních 10 let jediné 2 přírůstky, které jsem zaznamenal u FPS, je přidání craftingu a možnost běhat po stěnách (Titanfall a Spider-Man).

    Jo a neodsuzujte příběh. To, že patříte mezi plebs a hrajete hry jako je Call of Duty, ještě neznamená, že ostatní hry mají nudný příběh.
  • protoze na to maji prava, pufiku
  • Nevim no, ja tedy kupuji hry hlavne kvuli dobre hratelnosti. Pribeh je v 80% her stale stejne nudne klise.

    Rekl bych ze nemas ujasnene terminy, invence vyvojaru se z naproste vetsiny stejne tyka hratelnosti, nebo grafiky.
  • Ja to vůbec nechápu může mi to někdo vysvětlit proč si to koupit vypada "to" pěkně hratelnost bude asi dobrá ale kvuli tomu hry nekupujeme a nehrajeme takových her jsou statísice jde o příběh a o nějakou invenci ze stran vyvojařů nebo nějaký příjemný fígl ale tady co to jako má bejt chudák Kojima
  • matej.lesko.1
    Survive bude odbockou ako Rising. Kym Rising si bral pribehovu panoramu a kompletne menil gameplay, u Survival sa dockame opaku. Uz MGS5 bol milovany pre rozmanitost. S rozsirenov paletov to moze byt sranda, nevraviac o coope.

    MGS je uzavreta kapitola, prichadza nam Death Stranding.

    Mna vyvoj udalosti tesi :)
  • up_er
    To si Hideo nezasložil. *11* *16*
  • Jack1947
    Radši než tohle konečně dopařím MGS5 =))

    Víc ohnout přes koleno Mgs značku nemohli... jenže co se dá dělat v dnešní době kdy SW vlastní Disney a tak dále.
  • TheGGG
    komlexní příběh tam není, promakané cutsceny tam nejsou, vymazelné stealth tam není, špionážní atmoška tam není... proč si to říká metal gear..?
  • Bez Hidea Kojimi? Strčte si to někam!
  • Nie ,vdaka, radsej Dying Light 2!
  • Další open-world hra s důrazem na crafting??
    Jsem si jistý, že s tímhle udělají díru do trhu, protože trh vůbec není přesycený podobnými blbostmi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit