Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě konzolím došel dech právě teď. Po dvou letech jsem přesedlal zpět na PC a co se týče grafické stránky her, u výkoného PC je rozdíl už hodně znát. Nehledě na odfušované hry, jako např. Mafia 2 a Red River, to je na PS3 děs. *11*
    • Jasan, rozdil je znat a jsem rad, ze pises u vykonneho PC. Jelikoz me obcas fascinuji reci o tom, jak jseou konzole mrtve, vse je na nich hnusne a ze si to clovek zahraje dnes na prumernem PC. Ano zahraje, ale otazka dne je: Zahral by si to na PC z roku 2006 za ktere dal v te dobe 12tisic? Nebo za dnesni PC za 5? Ani nahodou, v prvni variante by to uz nerozbehal a druhou by ani neslozil *3* No a ze nektere hry vypadaji super je take hezke, ale kdyz jsem napr. videl test Zaklinace 2 na nejlepsich grafikach, tak mel 31FPS! A ATI snad jen 27, ostatni sly uz skoro do kopru, takze vypada to super, ale na poradnem rozliseni plynule si to zahraje par jedincu... To jen tak muj nazor, co mi lezelo na srdci *2*
      • Tak to si viděl asi nějaký test z Mongolska. Zaklínač 2 s výpnutým ubersamplingem, který je btw naprosto zbytečný, není nijak přehnaně náročný. Stačí ti na něho mainstreamová grafika za někaých 3500,-(radeon 6850/gtx 460). Ta famozní grafika plně odpovídá nárokům, to není žádný rozmazaný unreal engine.
      • Me by zajimal celkem nazor jedincu, kteri mi dali minus, co se jim nelibi nebo s cim nesouhlasi *3*
        • minus sem ti nedal ale chapu ty co ti ho dali protoze porovnavas da se rict neporovnatelny protoze nakup HW a her na obou platformach funguje dosti jinak a v zaveru to je plichta takze je to jedno. V tehle diskuzich ze vzdy objevi oba extremy, konzolisti co hlasaji ze musis kazdej rok kupovat hw za desetitisice korun a pak zaryti pc hraci kteri hlasaji uplny opak a pritom pravda je nekde uprostred.
        • Víš co, PCčkáři jsou na svoje myši tak hrdí, že je používají, jak to jen jde, tedy i na mínusi. Nemusíš přemýšlet, stačí kliknout *1*
          • *mínusy - vypadá to strašidelně *1*
    • Hrál jsem Mafia 2 na PS3 a žádného děsu jsem si nevšiml. Nesmíš mít tak přehnaný požadavky na tu grafiku.
      • Je to můj ničím nepodložený názor, ale myslím, že grafika Mafie II hodně těží z antialliasingu (nebo jak se to píše), kterej PS3 neumí. Jak to vypadá, nevím, ale řekl bych, že dost zubatě. Což nemusí být problém...
  • Věčnej omyl dětí školou povinných že bud konzole ta či ona může za to jak to vypadá na PC... Nefunguje to tak že copy PS3 verze, paste PC verze.
    • No ono to tak ale bohuzel funguje. Engine stejny, modely stejne, jedine co se meni je pridani par efektu, v nejlepsim pripade ostrejsi textury + samozrejme volba libovolneho rozliseni.
      A dovol abych podotknul, ze skolou davno povinny nejsem. A prave proto si muzu dovolit krom PC i PS3 s velkou televizi. Oboji ma neco do sebe, na PC treba neni Mortal Kombat:) A ani tam neptatri, radsi utrhnu hlavu kamaradovi v pohodli kresilka, nez shrbenej u klavesnice pred bidnym 24" monitorem... na druhou stranu jeste radeji bych to udelal v grafice stavene na miru dnesnimu hardwaru a ne Geforce7 :).
  • No jo zase bitva mezi pc a ps3 jen bych chtel podotknout ze hlavni rozdil je v tom ze konzoli koupim a vim ze mi vsecko pojede a nebude se mi ta hra sekat u pc uz tu jistotu nikdo nema a me osobne se nelibi cpat skoro kazdy rok prachy do komponentu na pc protoze najednou uz pc nema vykon ta dana hra je uz narocna a ja kdyz nevylepsim pc tak si ji nezahraju a navic myslim si ze grafika neni u her moc dulezita hlavni je hratelnost protoze kdyz mas hru nadhernou graficky a hratelnost je na p..u tak pochybuju ze ji nekdo bude hrat a pak jsou hry s vybornou hratelnosti a horsi grafikou a lide je proste hraji vice
    • ojeje kdyz das dneska 20klacku za nove pc mas takove delo ze ti pojede vse full hd. Graf kartu si koupis bud 6970 nebo gtx570 gtx580 a mas vystarano... 8gb pameti dneska stoj par slupek 4 jadro koupis sandy bridge a ktomu pripalis ssd disk a ta tva konzole je pak vykonove naprosto smesna. ALe co uz kazdy ma nejakeho konicka proto kdyz mas rad ps3 si ho kupuj ale nediv se pckarum ze placou bodejt by ne kdyz ty vase kramy nam nici investice do hw bo nejsou ted vubec treba. Ja mam core i5 uz pomalu 2 roky a tusim ze do novehu ticku od intelu menit nebudu. Sandy bridge vypada fajn ale krom 1ghz bych si nicim nepomohl pro me teda momentalne nezajimave. Koupil sem si na podzim k tomu gtx580 a nebyt pana zaklinace tak je naprosto zbytecna investice. Prechazel sem z gtx260.
      • A co z toho? Hraješ úplně stejný hry jako konzolisti, akorát můžeš říct, že vypadají líp. Se raději zajdu podívat do baru na pěknou holku. Vyjde to levněji a má to lepší grafiku než tvoje PC za 20 šlupek. V ideálním případě tu holku pak pozvu na nějaký "konzole only" titul a samozřejmě ji nezapomenu vysvětlit, že tohle na PC nikdy neuvidí *3* *1*
        • prosimte z ceho soudis ze hraju stejne hry? Vy konzolisti mate settlery? Mate counter strike source? Mate zaklinace? Drakensang? baldursgate? a tak bych mohl pokracovat. Vetsinu co hraju na konzoli neni a kdyz tak pofiderne kvality. Co se tyka vyletu za holkama vydelvam si dost abych i pres koupi pc mohl za tema holkama chodit klidne i do bordelu kdyz by na to doslo. Moc se omezujes na pohled od sebe ne kazdy je chudy student / zamestnanec ktery musi prevalovat minci v dlani nez ji utrati. Tim se nechci nad studenty povysovat v jejich veku sem to mel stejne ale tve argumenty nic do diskuze neprinesly. Proste nekdo ma rad sladke a nekdo kysele (pc vs konzole). V pripade ze mas radsi konzole tak si otoc kysele za sladke abysme tu neresili ze konzole neni kysela :P
          • Především je úplně dementní přemýšlet, jestli mám radši počítač nebo konzole. Pokud mám rád hry, neřeším, jestli jsou na PC nebo konzoli. Spíš tvoje argumenty nic nepřinesly, protože jsou ohrané jak nejprcovitější holka z pordelu, za kterou by ti nedělal problém zaplatit. Je to pořád dokola: mám PC a dosáhl jsem orgasmu, heč. Já mám zase konzoli a myslím, že jsem dosáhl orgasmu taky. Prostě idiocie největšího kalibru.
    • To je blbost. To uz dlho neplati. Pred rokom som kupil nie moc silne PC a hram na nom akurat GTA4 a v pohode. Inac, co spravis, ked pride nova konzola a bude nulova kompatibilita starych titulov? To mozes svoje hry za stovky/tisicky eur zahodit, ked ti klakne konzola. *3*
      • No vidíš, kdyby sis koupil konzoli za 6000, zahraješ si i Red Dead Redepmtion nebo L. A. Noire. Zlaté PC za dvanáct klacků! *1*
        • Pěkný hry, ale já nestojím o nepohodlné hraní na mastném gamepadu po kterém mám tak max puchýře a vzpomínky, že jsem s tím analogem nemohl nic trefit. Přirozené je hraní na myši a klávesce, ať si každý říká co chce. Z gamepadu bolí prsty po více hodinách.
          • Ty řešíš svý prstíky, já řeším hry. Pokud jsou tvé ruce alergické na gamepad, máš holt smůlu, protože Read Dead ani L. A. Noire či Heavy Rain si na myši a klávesnici nezahraješ. Každopádně kdo to s hrami myslí vážně, gamepad vs. klávesnice a myš neřeší...
            • Tak myslím, že třeba takový Metal Gear Solid 4 je dost silný argument. Anebo God of War. Ale těžko ti vysvětlím kvality her, které jsi na svém PC nikdy nehrál a nikdy se nezharaješ...
            • To je toho, ale kupu dalších her si na klávesce zahraju. Přijde mi šměšné, jak vždy konzolisti vytahují nějakou maličkou hrst her, které nevyšli na PC a krmí na tom svoje argumenty.
              A prstíky neřeším, jen útočím na tradiční kliše názor, že na gauči s gamapedem je pohodlnost a krčení na židli s kláveskou a myší je obruz a nekvalitní hraní.
          • Tak to zajdi k lékaři máš asi vadný prsty.
      • Vždyť GTA 4 je taky přes tři roky stará hra, tak aby sis jí na rok starém počítači nezahrál. Na 5 let starém za 12000 tisíc už by se ti to těžko podařilo....
        • Jaj, ale zalezi od hw. Ja mam dvojjadro a 4770!
          • Ten priklad s GTA4 bol preto, ze to je velmi zle portovana hra! Ostatne veci co hram idu v pohode.
        • Mno ja mam 3 roky starej komp za tu cenu co uvadis a diky konzolim hraju do dnes :-). Az pride nova generace konzoli, koupim si novej komp a zase budu za vodou ;-). Takze me to docela vyhovuje, ze to Sony odklada co to jde.
        • lol- Jenze na PC ma GTA 4 cca 5x hustci provoz, vice detailu (telegrafni sloupy, pozarni schodiste atd.) , plne HD rozliseni nebo i vic, A daleko hezci grafiku je to proste o tridu vis nez konzole
          • No vidíš a stejně to na konzoli vypadá skvěle.
      • Dobře, ale ještě řekni díky čemu to tak je. Právě díky tomu, že - jak se rádu říká - "konzole brzdí vývoj"...
    • no jo zase klasicka hlaska konzolisty ze musis kazdej rok cpat penize do kompu aby ti jely hry
  • Vy jste vsichni tou grafikou moc premlsani, ja se spokojim s malem, treba takove diablo 2 je dodnes nepreokonane zadnou jinou hrou a o grafice tady nelze ani pochybovat
  • Nějak nechápu co se řeší vyjdou ohromně výkonné konzole a zase budou problémy na pc,a každý bude upgradovat....a po pár letech to bude jako dnes....

    nějak nechápu jak jim dochází dech
    • problemy na pc ??? ps3 vysla priblizne ve stejnou dobu co stara 8800GTX a ta dodnes zvladne vse co je na konzolich v lepsi grafice. ano jsou hry ktery neda na plny detaily ale to jen diky tomu ze na pc je vsechno standartne uz ve vetsi kvalite a kdyz si vypnete vse co je navic a zmensite rozliseni opravdu nemate problem z zadnou hrou, vzdyt na tech rozlisenich na kterych bezi konzole se hravalo uz za dob 5-tkove rady geforce
    • tak pardon teď mi to došlo on chce ''stát' na ps3 ddo roku 2016?:DDDvždyť do tý doby budou pc 2x výkonější a na 100% bude xbox X
  • Tak tak, 5 let jeste urcite bude, mozna i vice, stejne jako PS2 s PS3, ale 5 let sama na vysluni nebude a to ji mam moc rad *2*
  • Hehe, všechny diskuze pořád dokola, jak konzole stojej za h.... a PC jak je super. Mám ps3 a jsem spokojenej, kupuju originál hry a rozhodně přispívám vývojářům včetně Sony a vůbec mi to nevadí. Nemám důvod tady napadat Pcčkáře, jak to dělají většinou oni, jen ruku na srdce, kolik z vás si koupí originální hry na PC, kolik z vás podporuje vývojáře? Neznám moc lidí co by měli originály na PC...A jak už bylo řečeno, dám 8 litrů za konzoli a pak kupuju hry a nemusím sázej tisíce pořád do kola do počítače a mít vše nelegální a ještě napadat konzolaře jak je vývoj kvůli nim v ha.....A pojďte do mě:))))
    • Pravda - PCčkáři nemaj prachy na originálny, protože pořád musí kupovat novej hardware, aby mohli hrát warez na nejvyšší detaily. Logika *1* *1*
    • tve na to se snad neda ani reagovat, kazdej si rekne "jeee dalsi extremista" ......
  • PS3 je slušný stroj, který těžce trpí nedostatkem paměti.
    • jj a diky zvedajicim se pozadavkum hracu na grafiku se zmensuje hraci prostor her, takhle sou ze vseho tunely o sirce 2 metry
      • No, v tomto mas celkom pravdu. Pamat je mala a ak chcu peknu grafiku ide to na ukor hracieho priestoru. Treba si ale uvedomit ze napriek tomu ze RAM je mala, tak je 3x rychlejsie ako klasicka DDR3. Graficka pamat je ale znacne obmedzujuca, ale bohuzial v dajne dobre nebolo nic lepsie. Pocas vyvoja presla PS3 zo slim geforce 6800 na trochu upravneu geforce 7900GT (dnes znama ako RSX) co bola v lete roku 2006 top karta.
        • jj lete 2006 to byla top karta. Ale dnes mam rok 2011 vime? :)
  • Poslední věta článku to pěkně vystihla. PS3 tu může být 10 roků, ale je více než jasné, že nové konzole vyjdou tak do dvou let. P3S se používát určitě bude i poté, přece jenom cena nového PS4 asi nebude zpočátku moc lidová. Oobně očekávám vánoce 2012. Několik indicií to lehce naznačilo
    • Ja spise 2013 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit