Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Tak to je nářez! Úplně jsem tuhle hru nějak vytěsnil... neměl jsem tušení, že se na trojce dělá! Hlubiny volají! Tohle je pro mě jasná povinnost. Paráda! *5*
  • rohlos
    Poslední dobou mě pořád něco dělá radost. A tohle je další hřebíček do mojí krabičky štěstí.
    Ty souboje nevypadaly nic moc, ale uvidíme. Času na soudy je ještě dost.
    Už se na nějakou fakt dobrou podvodní akci těším.
  • Tak tohle je bomba *14* AquaNox a AquaNox 2: Revelation spolu s Archimedean Dynasty byli moje nejoblíbenější *2*
    Mimochodem před nedávnem vyšla hra Starway Fleet http://store.steampowered.com/app/610680/Starway_Fleet/ která mě dost připomíná FreeSpace *14*
    • Uff Freespace 1 a 2 moje srdcovky. Hlavne potom ten SCP co robi communita ze to stale udrzuje tu hru za to som fakt rad.
      Dik za link ten Starway Fleet mrknem.
      • SCP vyladily k dokonalosti (hrál jsem verzi z roku 2016) dokonce FreeSpace Open což je FreeSpace 1 + datadisk a bylo to *2*
  • Podle tech zvuku vubec neni poznat ze se ta hra odehrava pod vodou. Mam z toho spis pocit vesmirny strilecky....
    • Corvus
      Pravda, ale prostředí je jednoznačné a (pro mě) ještě mnohem přitažlivější. Mořské hlubiny umí být pořádně děsivé. Těším se strašně moc!
      • nehral jsi nahodou subnauticu? ta to s hlubinama fakt umi.
    • Kdyby to bylo ve vesmiru, nebyly by zádné zvuky...
      • Proboha, další chytroučkej klouček co si přečetl, že ve vesmíru není vzduch a tak si myslí, že tam člověk v raketoplánu nic nebude slyšet. Tu škaredou kouli na ramenech máš jen na kšiltovku, viď ...
        • tak určitě, Země je přece taky ve vesmíru a sou na ní zvuky, viď? *3*
      • To neni uplne zadna pravda protoze zvuky ktery by prenasel trup lodi by byly porad slyset takze vlastni strelbu, motory nebo kdyz te nekdo zasahne bys normalne mohl slyset ale zadna vesmirna strilecka bohuzel takhle nefunguje...
  • Dobrá zpráva, AD byla jednou z mých prvních originálek a Aquanoxy mám oba na GOGu. Třetí díl určitě vyzkouším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit