Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    Ve chvílích spěchu stačí použít levný a rychle aplikovatelný stejnokroj *1*
  • to by ale vyřešilo problémy spousty žen a dívek s hodinovými záseky v koupelně *1*
  • Ty si děláš srandu ale ono tomu opravdu tak je LMAO... (Aspoň u toho loga u oka)
  • ten makeup má přece vytetovanej, aby nemusela ztrácet čas *1*
  • restore
    No, napriklad pribeh bude mat max 4 hodiny, alebo nejak priserne poseru ovladanie a prisposobia ho na konzolu, pripadne obrovske mesto bude mat len 5% budov na ktore sa da aj realne lozit, zvysok budu len nepristupne skatule... je toho dost co pokazit
  • Blue.Shark
    No co...i v práci musí vypadat k světu *1*
  • Pri tomto Mirrors Edge ale naozaj neviem kde by sa to mohlo pokazit. Vyzera to dobre.
  • uplně vidim, jak ta holka stráví každý ráno 3 hodiny v koupelně malováním očních linek, vytrháváním obočí a stylizací účesu, načež když skončí, vyskočí koupelnovým oknem saltem pozadu na parapet a jde bojovat proti korporacím *1*
  • jsem si vědom, že to můžu upřímně říct o svaté trojici EA, UBI, Activision, od těchto jsem slyšel už tolik lží, že bych si od nich nepřeobjednal hru, ani kdyby mi hrozili amputací penisu tupýma kleštěma *7*
  • Si si vedomy toho, ze to mozes povedat o kazdom vacsom vydavatelovi?
  • Vzhledem k tomu, že jde o hru od EA, veškeré poskytnuté informace beru jako prázdné reklamní žvásty s důvěryhodností pohádky o Červené Karkulce.
  • hm toje teda revoluce :D
  • Jack1947
    Tolik věcí se na tom dá poddělat ach...hlavně at se všem těm podělům vyhnou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit