Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady máte kompletní seznam změn, hošani ;) http://www.minecraftwiki.net/wiki/Upcoming_features
    • Hošani ty jsi asi buzík že ?
      • podle sebe soudim tebe ;)
  • Niesom sice hracom minecraftu, obcas len nieco pozrem, ale tato hra namna posobi neskutocne dobre, taky posledny nostalgicky vykrik do tmy v tomto "modernom hernom biznise" plneho super mega DX123546. Jednoducha grafika, jednoduchy princip, nekonecna gameplay. Som zvedavy kam sa to bude uberat a co vsetko tam pridaju. Mozno sa niekedy nato dam.
  • RavenHolm
    Luk ve hře již je. Patch 1.8 pouze změní jeho používání.
    • Black_Hand
      jj a vesnice lze pridat jednim docela dobrym modem.
      • bobsh
        Millenaire je docela fajn, akorát jsou ty domy většinou docela ošklivý, ty co se objevujou ve videích z 1.8 se mi líbí víc *4*
      • SirArag
        Který ale docela sníží FPS (Millenaire, že?).
        Mně to nevadí. FPS mám kolem 200, ale některé pomalejší počítače s tím můžou mít docela velký problém.
        • Black_Hand
          jj presne ten. no tak s minecraftem jdou delat ruzny cary a mody samozrejme maji tendenci neco stat :).
          • SirArag
            To ano. Ještě že v Mojangu je _Jeb, který dohlíží na přidávání modů do hry :)
            Přidat MCregion byl dobrý nápad. Stejně tak i pistony.
  • Minecraft jsem doteď nehrál ale tohle opravdu vypadá jako sranda *4* asi nic nepřekoná dungeon keepera ale tomuhle dám šanci
    • Pro hravé hráče, fakt supr. Je to prostě sandbox. Multiplayer supr, do zimi se k tomu určo vrátím, mezitím ať to pěkně zupdatujou ...a těším se na novou MC LANparty :-)
  • O co vlastne ide v MP ? Uplne vazne sa pytam, pretoze mi to nie je uplne jasne :)
    • Tak Minecraft nema zadny urcity cil, ten si urcuji hraci vetsinou sami. Muzete si treba dat ukol postavit nejaky obrovsky hrad, k tomu padaci most, ktery vysperkujete pomoci pistonu, pak jit do netheru, nasbirat tam nejake ty netheracky aby ste si mohli udelat napr. krby atd..
      Veci ktere muzete vykutit v Minecraftu je fakt hrozne moc a kdyz se k tomu ted prida tento update tak to bude uz fakt temer nekonecna hra.
      Taky na Minecraftforu najdes plno ruznych adventure map pro multiplayer, ktere vetsinou maji nejaky ten svuj pribeh a v nekterych je i plno vychytanych hadanek, nebo jsou mapy zalozene prave na techto hadankach (nedavno sme hrali i mapu na styl Portalu 2 coop, kdy si hraci navzajem pomahaji a hodne musi komunikovat), nebo klidne i world-generatoru, ktere vam vytvori nejaky uplne odlisny svet :)
    • Prostě o to samý, akorát s kámošem na jedný mapě. Nic víc,nic míň. Ale je to nehorázná pr*el. :)
      • Black_Hand
        pravda. ale mas jeste furu survival (adventure) map. kde muzes mit ruzny hadanky, zajimavy stroje, questy atd.
  • Pokud by někdo chtěl hru, která vypadá lépe, jde o rpg a hráč má též velké možnosti v budování akorát trochu více hardcore, podívejte se na hru Wurm Online: http://www.wurmonline.com/

    Jde o MMORPG s velkými možnostmi - hlavní součástí hry je právě budování a s tím související crafting, těžba atd. Hra je zcela zdarma - nikoli free to play typ hry, ale skutečně zdarma. Platící hráči mají pár výhod, které nejsou ale zase až tak veliké, aby si člověk musel rovněž platit.
  • Právě jsem na minecraftoforum.net četl, že v 1.8 nebudou NPC. Vesnice by měly, ale nikdo v nich nebude. Prý měli s tím problémy, tak to odložili až na 1.9. Nemusí to být pravda, ale jenom vás chci připravit, na ten případný šok *4*
    • Vsak to je napsane i v clanku :D cetl si to tady vubec?
  • MC je proste MC :)
  • czserver 1.8 NENI přez Hamachi ip:46.28.110.43:25565
    video na youtube je minecraft server 1.8 cz/sk - craftpark.cz
  • Kr.Pa
    1.8 bude jen vesmes oficialne pridane mody MC
    • Jojo, ale ty nesly pokud dobre vim do Multiplayeru. V multiplayeru to bude uplne jiny level zabavy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit