Přejít na výpis diskuzí

Podzemní verze Černého moře vypadá ve falloutovském RPG Underrail: Expedition značně nepřátelsky

18.7.2017 10:00
Patrik Hajda 3 příspěvky

Underrail se na konci roku 2015 zjevila jako novodobá pocta prvním dvěma dílům legendárního Falloutu. V naší recenzi sice dostala pouhých šest bodů kvůli své obtížnější přístupnosti, ale právě skalní fandové původních Falloutů by se zde měli cítit jako doma. Srbští vývojáři ze Stygian Software oznámili...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta 6 v recenzii bol fakt omyl:(
    • Souhlasim, 6 bylo fakt moc.
      Promin, neslo si nerypnout :) ted vazne - 6 bych tomu asi skutecne dal, prijde mi to jako adekvatni hodnoceni dosti nudne, ale ne kompletne spatne hry.
      Kazdopadne jsem hral oba puvodni Fallouty (vic nez jednou) a patri k mym nejoblibenejsim hram, nicmene z Underrailu jsem tedy zadny Falloutovsky nadech rozhodne necitil ("je to postapo a bojuje se na tahy" fakt nestaci). Ecstaticke vykriky nad touhle hrou a jeji neustale prirovnavani k Falloutum, mi jsou vazne zahadou.
    • Ona to ani recenze nebyla, když to ten taky recenzent hrál jen chvíli a jenom rozebíral, že mu nesedí old school.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit