zavřít
...

Podzemní verze Černého moře vypadá ve falloutovském RPG Underrail: Expedition značně nepřátelsky

Underrail se na konci roku 2015 zjevila jako novodobá pocta prvním dvěma dílům legendárního Falloutu. V naší recenzi sice dostala pouhých šest bodů kvůli své obtížnější přístupnosti, ale právě skalní fandové původních Falloutů by se zde měli cítit jako doma. Srbští vývojáři ze Stygian Software oznámili...
  • aNonym (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    ta 6 v recenzii bol fakt omyl:(
    18.7.2017

reagovat

• Black (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Ona to ani recenze nebyla, když to ten taky recenzent hrál jen chvíli a jenom rozebíral, že mu nesedí old school.
      19.7.2017

reagovat

• Likvid (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Souhlasim, 6 bylo fakt moc.
      Promin, neslo si nerypnout :) ted vazne - 6 bych tomu asi skutecne dal, prijde mi to jako adekvatni hodnoceni dosti nudne, ale ne kompletne spatne hry.
      Kazdopadne jsem hral oba puvodni Fallouty (vic nez jednou) a patri k mym nejoblibenejsim hram, nicmene z Underrailu jsem tedy zadny Falloutovsky nadech rozhodne necitil ("je to postapo a bojuje se na tahy" fakt nestaci). Ecstaticke vykriky nad touhle hrou a jeji neustale prirovnavani k Falloutum, mi jsou vazne zahadou.
      4.8.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.187.45.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.