Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Už se těším ! Miluju ozvučení v Amensia hrách, tak jsem zvědavej jak skvěle to udělají tady
    • life28
      po piatich odohraných hodinách ti môžem povedať, že zvuky sú geniálne! Takže si zaobstaraj poriadny headset :)
  • Horst_Fuchs
    Vrtá mi hlavou o čem to vlastně bude. Jeden člověk co už dohrál review verzi o tom prohlásil "...it features one of the most sickest stories I've ever seen in a videogame" a to mi zní dost slibně. *12* No v úterý se ukáže.
  • "Vy mě taháte za fusekli! *8*"
  • vždycky když mě to popadne a mám pocit, že bych si tu Amnézii přeci jenom koupil, pustím si trailer a přestanu vymejšlet krávoviny
    • JezboX
      Mám to úplně stejně *1*
  • MickeyMutant
    Marně hledám Odulinův komentář "Hrajeme s dcerkou a je to fakt pohlazení ve všech směrech.", který tu byl ještě včera.
    • to psal k raymanovi... ne? posadit dcerku k amnesii a bude se pochcavat do sedmnacti =D.
  • Amnesia je jedna z mala her u ktery mi mozek rika 'ale no tak, co bys chodil hrat, nepudeme radsi delat neco do prace?' i prestoze je treba sobota 10h vecer :) ten hajzlik mi fakt brani to i pustit :)
    No a jednou sem se takle donutil a hral asi do tri. Pak, uplne vybesovanej, sem sel zahnat strach necim z lednice a kdyz zavru dvere od lednice tak tam stala ex, kterou sem vzbudil. Malem sem se u ty lednice zfleku posral...
    • Ja kdyz sem prvni amnesii, tak si rikam - nebudu lama, pockal sem si do dvou do rana, repraky naplno, prazdnej barak a jel sem... long story short sem se malem podelal kdyz sem se pak sel vysprchovat =D.
      • Jack1947
        Hmm, to doufam ze Machine for Pigs, mne poradne vystrasi, pac u amnesie jsem se moc nebal , vlastne matne si nemuzu vzpomenout u ceho jsem se bal naposledy (snad Dead space1 , Cold fear bylo celkem strasidelny a Fear ,Condemned ) Takze i trochu zavidim , je to skoda hororovych her je , velmi malo ( no Kraven mirror mne trosku v noci vystrasilo freeware ale desiva.)
        • dead space1 docela sel, ty ostatni uz mi neprijdou tak dobry. thief1 kdyz se tam objevily ty nesmrtelny zombies me celkem desil (skoda ze uz se to dnes neda hrat, chtelo by to novej kabatek). a pamatuju ze sem vriskal strachy zezacatku u systemshock2.. nez sem zjistil, ze kdyz se schovam za wrench tak se nemusim bat :)
          • Jack1947
            Pac uz je vetsinou clovek zna no.
        • heartless_cz
          To mě Kraven Manor nedostal tolik jako Amnesia. Prostě když pochopíš základní princip, že se ti nemůžu nic stát, když tě monstrum chytí, tak už se tolik nebojíš. To v Amnesii jsem prchal, jak daleko to šlo :D
          • Jack1947
            Ja myslim tu paradni hudbu, to jsem moc te hre neveril a kdyz sem hral vecer, ten dopadajici dest a boure to bylo paradni. Amnesia byla pro mne spise bolest, bloudit bez hlavy a paty hradem frustrovane jsem pote vypl. Kdyz jsem nenalezl cestu ( nestacil jsem se ani leknout snad.)
            • GlaDOS
              Počkej. Bloudit bez hlavy a paty v Amnesii? Víš, že to mělo příběh?
  • Amylee.Anderson
    "A to vážně nebo mě taháte za fusekli?" *15* *15*

    Tak na tuhle hru si budu muset vedle sebe posadit přítele, abych nemusela mít na stole zásobu čistých spoďárů, anebo se rovnou budu jenom koukat jak hraje. Já na to fakt nemam nervy :D
    • podle mě to už tak strašidelné jako první Amnesia nebude, tam dělalo hrozně moc to klaustrofobické prostředí a neskutečný pocit stísněné osamělosti plynoucí z faktu, že jste zasypáni kilometr pod zemí v temných tunelech plných hladových monster, nemůžete se vrátit a nikdo a nic vám na světě nepomůže a neuslyší vás křičet a k tomu vám pomalu zhasína petrolejka *1*
      • pockej pockej, jak plnych hladovych monster, tech monster tam prave bylo sakra malo a to ten prisernej des jeste nasobilo, aspon pro me teda =).
      • Amylee.Anderson
        Mě třeba otevřený prostor děsí víc.
    • Z podstolu toho ale moc neuvidíš. *1*
      • dobrej dvojsmysl *1*
  • heartless_cz
    Těším se a bojím zároveň. Už aby to bylo. Zachrochtám si blahem *12* *12*
  • Jako občasný kolemjdoucí musím smeknout před partou (jména viz závěrečné credits), která dělá tyhle reportážní, rozhovorová videa vesměs z adventurních akcí. Málokdy se mi u internetového videa povede udržet pozornost na takovou dobu jako je 18 minut.. Ale u téhle party to fakt funguje a je to zatraceně snadné. Rozhovory jsou zajímavé, k věci a celé video má hlavu a patu.. Je za tím vidět obrovský kus práce.

    Díky, je to fakt dobré!
    • Děkujeme :-)
  • Co tam hraje v pozadí za song někdy okolo 3. minuty? Ten song, resp. kousek songu, byl na konci prvního traileru k Amnesia: A Machine For Pigs. Je to přímo soundtrack z Amnesie?
    • Ano, je ze soundtracku A Machine for Pigs. Jinak hudba na pozadí videorozhovoru je mixem soundtracků z nové Amnesie i z té původní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit