Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muj posledni hrany je Omega Ruby a tim pro me Pokemon skoncil, je to koncept co ma nevyuzity potencial. osobne bych uvital souboje ve stylu Pokken tournament nebo aspon ty souboje udelat trochu ve stylu tahovych rpg. Pokemon by klidne mohl pouzivat i itemy a equip, aby tam byla nejaka variabilita a clovek se nemohl spolehat jen na to, ze bojuje proti konkretnimu elementu...

    Otevreny svet by byl taky fajn, ale to uz by nebylo tak jednoduche za minimalni vklad pocitat maximalni zisky. Udelame proste dalsi dil, ktery se prakticky nebude lisit od jinych a protoze to pojede na Nintendu, tak si muzeme uctovat i nehorazne prachy, protoze oni to ti fanosuci stejne koupi...

  • Jack1947

    Takhle to dopadne když se chtějí přenést staršěí 2D pokémony do dnešního enginu a zjednodušit to aby si zahráli i méně chápavý hráči.

  • 0011

    Hardcore komunita čehokoliv je rakovina herního průmyslu a může se jít bodnout 😉 očima nefanboye 7/10 víc si to nezaslouží, žádný zázrak se nekoná, ale aspoň lovení pokémonů už není jenom rng. Taky se těším na "pořádný" díl, můj nejoblíbenější je asi Alpha Sapphire, ale nejvíc času jsem strávil v Moon a i když mi některé mechaniky chyběly tak jsem se rozhodně nenudil. Kdybych měl vytknout co dělá hra vyloženě špatně je systém obchodování, předpokládám že pro další "core" díl se nebudou zbavovat zavedeného global linku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit