Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    Skvělá recenze, akorát hnedka v první větě "k jádru značku" se vloudila malá chybka. Oproti Alpha Saphire/Omega Ruby mě docela mrzí mnohá v recenzi zmíněná zjednodušení. Souhlas se skvělou kompetetivní stránkou zkoušel jsem ještě před dohráním a dostal jsem strašně od nějakýho magora z japonska, takže to akorát chce zakazovat speciální pokémony aby člověk nebyl jen maso na porážku pro veterány, nebo si nejdřív nasbírat a nalevelovat . Koupil jsem si moon, protože se k hraní dostanu z práce až za tmy, takže naopak uvítám když den ve hře začíná v 18:00 a btw Lunala mi příjde zajímavější a moon má imho hezčí steelbook *2* je ještě steelbook edice na dvě karty, ale to už je spíš pro sběratele mít nerozbalenou krabici do poličky než pro hráče
  • Jinak TM jsou používat opakovatelně už od Black and White, žádná novinka *3*
    • 0011
      On autor asi spíš měl na mysli Z-Crystals, to je novinka - můžeš dát jeden krystal více pokémonům. Krystaly upgradují útoky, vypustili megaevoluci, lze použít pouze jeden speciální útok za celý souboj, takže se ho vyplatí šetřit na silné protivníky, jinak co se týče obtížnosti tak nečíst kdo to nedohrál kdo chtěl ligu v průběhu hraní se dočká zajímavého překvapení a souboje jsem dal jen tak tak na několik pokusů každopádně nedoporučuju farmit, sbírat pokémony po cestě je ok, ale jakmile člověk farmí tak výzvu může hledat jedině v soubojích přes Global Link
  • Lunala je viac cool
  • Mohly by mapu udělat že by vám neukazovala cestu, hned zezačátku, ale že by jste si ji postupně zapisovali a objevovali novou cestu, takhle vlastně hned víte kam jít. Teda doufám že to tam neni
  • "Celá hra je nastavená tak, že i bez prakticky jakéhokoli tréninku v pověstné vysoké trávě budou vaši pokémoni vždy převyšovat soupeřící pokémony o 5 až 10 úrovní." - můj hlavní problém a naprosto stejná zkušenost. Black/White to vyřešil skvěle v hlavní linii, kdy člověk mohl s pomocí Exp Share pro 1 dalšího pkmna zlehčit grinding, ale pořád tam byla výzva. Exp Share pro všechny měla přijít až po skončení hlavní mise. bohužel to silně sráží dojem z jinak v mnoha ohledech dobrý hry.
  • Lol, pry minimální rozdíly. By mne pak zajímalo, proc od Nintendo US dostalo honorable mention za příběh nejlepších her 2016 jen Moon a nikoliv spolu se Sun jako to bylo u MP.
  • Jack1947
    Je to nová hra, že to je pro nováčky mi vadilo... ostatně zjednodušování by u Pokémonů bejt nemuselo - Sice už je to hrozně let ale ten postupnej výcvik atp.. mělo něco do sebe. Prostě RPG styl - sbíráte, cvíčíte a vyhráváte souboje evolvujete. Na druhou stranu je dobře že pokémoni se udrřují po vzoru Mária při životě.

    O to víc úsměvné je jak vlastně vznikly -( viz nějaký předchozí Level číslo si nepamatuji ale asi 2-3 čísla zpátky).
    • 0011
      No článek jsem nečetl, ale o vzniku pokémonů toho vím docela dost, jde o to že z japonska zmizela spousta přírody kvůli zástavbě a zemědělství což vedlo ke zničení habitatu brouků, které autor sbíral jako dítě. Takže autor chtěl přiblížit sbírání broukům dětem, ale už nebylo kde, ale když viděl děcka s propojenýma gameboyema, tak mu to vnuklo nápad, na kterém pracoval 6 let a který ho finančně zruinoval a nebýt Shingeru Miyamota, který mu nechal vydělat na menší zakázce by to ani nikdy nevydal, no nevím, mě to úsměvné moc nepříjde, spíš obdivuhodné, že se na to nevykašlal a fakt to dodělali, protože jeden čas to bylo u ledu a Taijiri neměl ani na výplaty pro zaměstnance
  • Alex81
    Nechce se mi to číst. Tak se jen zeptám, jste spokojeni s číslem, nebo zase špaténka? Dostal autor nasypáno moc nebo málo? Měl by to vůbec recenzovat? Není to fanda hry, která vylučuje recenzi téhle? Je hodnocení jinde stejné? Zkrátka samé ocásky.
    • pekná kritika do rád diskutérov :D palec hore
    • Carnage666
      Alexi, ty si tak strašně vtipný *7*
    • Jo Nintendo potřebuje investovat do úplatků na tak silnym trhu jako je ČR *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Přesně tak, navíc sem oficiální distribuce přiváží jenom velmi malý zlomek vydaných her. Především jenom trháky u kterých je jasné, že se prodají. ČR je pro Nintendo naprosto nepodstatnej trh.
    • 1. za mě ano
      2. aha pan konspiratik, no comment
      3. proč by to neměl recenzovat?
      4. pokud vím, tak je to fanda značky
      5. většinou ano, sbírá to 8 ale mnohdy vyšší
      6. samé ocásky? tak jím nebuď a přečti si to, je to kvalitně napsaný a čtivý
      • Alex81
        1-5 hmm
        6. ono to není ani tak proti autorovi recenze, jako proti diskutérům *3*
        • Aha, takže recenzi číst nechceš kvůli diskutérům, alle dotaz napíšeš do diskuze. Takže na čtení nemáš chuť/čas, ale reaguješ na příspěvek ve 4 hodiny ráno, si prostě borec.....
          • 0011
            Oi nigga čau, hele nemusíš ho tak roastit já ho chápu trefně popsal současnou situaci v místní komunitě, btw ozvi se taky občas safra, slovo mobil není od kořenu šuplík apoň pro většinu lidí *1* btw už jsem chodíš jenom přilogovanej?
            • čau jo chodím přilogovanej, každej si může napsat nigga, hele nemá tyhle trotly provokovat a navíc musíš uznat, že mi nahrál na smeč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit