Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zavadi se nova kategorie Retrorecenze? :D
    • A ještě existuje kategorie her, co v hodnocení dostali otazník. Při jejich hraní zažiješ něco, co nedokážeš zhodnotit číslem. :D
  • Veskoslav
    To jako má být nějaký humor? Hra vyšla prosinec 2014 a vy recenzi vydáte v říjnu 2016? Nechcete udělat recenzi na Croc? Možná SC? Nebo Lemings? *7*
    • vem si prášek a přestaň to tak prožívat. Možná bys mohl mít i jiný smysl života. Tohle je vrchol nerdismu, co tu předvádíš...
    • sleepless
      Ano, při vydání v ČR jsme recenzi prošvihli. Shame on me. Vydání hry na Steamu mi tedy přišlo jako dobrá příležitost to napravit.
      • Veskoslav
        Pokud se ale verze neliší, stále je to k ničemu:) Jako v tomto se na mě nezlobte, ale taky nebudete dělat recenzi na Crysis 1, protože teď vyšel na GoGu. Hra po dvou letech neprošla zásadní proměnou, neudělal se z ní mávnutím proutku jiný produkt, takže stále nevidím důvod to takto blbě vydávat. Spousta her, co zde nemá recenze a následně například vyšla na Steamu, tak se jim nevěnovala pozornost.
        • Najdi si ženskou, ať nemáš čas na řešení takových bezvýznamných prkotin...
        • sleepless
          Jak píše kolega, recenzi této konkrétní hry jsem slíbil, tehdy jsem slib nesplnil, tohle je náprava u příležitosti vydání na Steamu. Navíc jsem si říkal, že bude mít recenze CZ hry dobrou čtenost, a má. To je druhý hlavní důvod. Her ostatně vychází tolik, že drtivou většinu z nich nikdy recenzovat nebudeme - prostě na to nejsou prostředky a prostor. K těm zajímavým kusům se ale klidně vrátíme i mnoho měsíců po vydání, když si budu myslet, že to má smysl. Jako v tomto případě.
          • KrPa
            no her vychazi spousta, ale ty ceske/slovenske byste mohli uprednostovat, nevychazi skoro ani jedna za mesic
            • Samozřejmě že by se měly upřednostňovat české hry, když jsou ve stejném jazyce jakým mluví čtenáři serveru. Navíc to podporuje rozvoj české herní scény. Jinak kolik českých her kromě Poldy znáš, že můžeš takhle generalizovat? Počkat to je Veskoslav, proč na to vůbec reaguju...
            • KrPa
              No jiste, radeji recenzovat tuzemske kraviny nez AAA emericke hry, ktere stoji za prd.
            • Veskoslav
              A to proč? Upřednostnit hru jenom proto, že je z Čr....Blbost na entou. Nebo to tak mají začít dělat všichni? Většina z nich za nic nestojí, včetně Poldy 6, který má trapný humor, je krátký a je to nejhorší díl série.
        • Je to katastrofa! Redakce plna slunickaru a k tomu recenze na rok starou hru! Nic horsiho se proste stat nemohlo!
        • Mart9
          Tak ty hry jmenuj ne? Recenze na Poldu 6 tady chyběla už jen kvůli tomu, že ji Petr tehdy slíbil.
  • Já už myslel že vyšla sedmička! lol... takhle lekat návštěvníky...
  • KrPa
    Proč neudělají nějaký HD remake prvních 4 dílů? Delaji jen dlc serie na mobil. Ted ty HD remaky ve svete tahnou, nechapu to. Zahrat si tak Poldu 1. A nejen jeho, Horka leta, Ve stinu havrana, 7 dni a 7 noci, Gooku. Ach jo, bych to kupoval vsemi 10!
    • si to zahraj ikdyby p´takovou hru dnes nekdo della bude vypadat stejne dit je to pixelArt to je moderni ne
      • KrPa
        Jak chces roztet hry na win 98 na 7 nebo 10?
        • Poldu 1-5 jsem na sedmičkách bez problémů dohrál a stejně tak kámoš na linuxu. :) Šestku zatím bohužel nemám ale tam problém asi určitě nebude. Takže dosbox a pohoda. :)
        • prave tlacitko na ikonu a rezim kompatibility jde to nastavit od Win 95.....
        • zaty
          Ubuntu ve virtualboxu a v něm wine nebo playonlinux. Hraju takhle spoustu her pro staré win a pohoda.
        • Na Poldu 1 stačil Dosbox a funguje to perfektně. *4*

          Jinak Poldu 6 jsem tenkrát koupil hned jak to bylo možné. Byl jsem rád, že po tolika letech vyšel další díl a chtěl jsem je podpořit (stejně tak mám koupené všechny ostatní díly jak na PC, tak na android). Uznávám, že je to nejslabší díl série. Přišlo mi to celkově takové až moc dětské a krátké. Každopádně jsem byl rád, že jsem mohl podpořit tvůrce a pokud by byl další díl, který by šel ve stopách jedničky, dvojky, trojky... tak by to bylo super.

          Btw taky bych rád jedničku na mobil, chybí mi to do sbírky -.- :D
          • KrPa
            ja bych byl taky pro vsechny verze na mobil, ale ne tim zpusobem, jak to dejali, kupovat si to po castech
  • Asi offtopic, ale vážně recenzent zmiňuje Kameňák (Troška) a Jáchyme, hoď ho do stroje (Svěrák) jako alternativy? To jako fakt? Jako že oboje je komedie? A poslouchá u toho Beethovena nebo Chinaski, podle toho, co zrovna hrají?
  • Polda 5 byla nejhorší hra ze serie. Nedodělaný, krátký příběh a z Pankráce se stal úchil. (Proč games cenzuruje slovo uchil?)
    • Protože takové slovo čeština nezná. Jó - úchyl, to by bylo jiné. *5*
      • Normálně je slovo úch*l cenzurováno, ale úchyl, s čárkou za větou není cenzurováno.
      • Zkus napsat úchyl, bez čárky a pak mudruj.
    • protože Průša je uchil a oni to tu nechteji mit napsany
  • Mart9
    Pozdě, ale přece :) Když jsem v průběhu roku dával Poldu jako příklad hry, na kterou tu chybí recenze, musim ji teď alespoň ocenit.
  • Thorar
    Tak jsme se dočkali :-)
  • Super! O tom že je na Steamu jsem vůbec nevěděl, děkuji za informaci. *3*
    Navíc má achievmenty! Takže šup s tím do Seznamu přání a při vánočních výprodejích jasná volba. *4*
  • Ja opravdu zajimave, ze 90% komentaru hru odsuzuji a zbytek si zanadava na recenzanta.I kdyz recenze prisla pozde, tak tu je.Poldu nam rad od malicka, i kdyz nektere dily byly trochu mimo, zlata trojka :) Budme radi, ze studio udelalo dalsi dil, zpetne dela konverzi pro android a novy dil dali na steam.Jsem za to rad a vubec nechapu tady ty reakce.Kdyz chci koupim, kdyz ne, nenam potrebu to rikat vsem.Absurdita a naprosto divne reseni nekterych hadanek, to k tomu proste patri.Nerikam, ze je to hit, ale udelejte nejakou hru, ktera se bude libit vsem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit