Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak uz naporad za polovic - 15e

  • ALHAZRED

    Polda 7-sedum, Far Cry 6-sedum, ja tomuhle hodnoceni tady nerozumim, asi to budou stejne dobre hry ?!

    Jak muže klick poit adventura s devadesatek, dostat tolik, co otevřenej svět z vlastniho pohledu, s nadhernou grafikou, a to nejsem fanda, i když je každej dil o tom samim, dyť Polda taky :D.

    Nerozumim, tohle mi hlava nebere, asi je to český no :D 

    • Maxianimal

      Jé, to je tak krásně debilní příspěvek, dlouho jsem se tak nezasmál, díky!

      • ALHAZRED

        No řikaj, že Polda 7 je delanej pro česky fanoušky, a ja nejsem ani fanoušek, ani čech, za mne 4, jako pro všechny ostatni...a teď se múžeš řěchtat jako kúň :D jak by řekl Luďek Sobota...

  • victor

    Kdysi vyšla na Score CD série snad pěti šesti adventur. Bylo by moc troufalé chtít za sedm set stejné balení s celou kolekcí Poldů ?

  • Polda nezklame ten dabing je top, autor měl smulu že se to leaklo ješte před releasem ale upřimně si myslim že to co vybralo na hithitu je víc než potřebujes na vývoj primitivní point click adventury v roce 2022

    • "že to co vybralo na hithitu je víc než potřebujes"

      A pokud nebylo, tak si to tam špatně nacenil. Vybral tuším 3,5x to co chtěl. Pokud chtěl tak málo, že mu ani to nepokrylo vývoj hry, možná si měl říct o reálnou částku.

      • No, možná podle toho, co vybral, oslovoval dabéry, kteří nejsou zrovna levní, tak utratil víc, než kdyby vybral přesně svůj limit.

        A že to nekalkuloval tak, že by mu stačily peníze z crowdfundingu? No, to nedělá nikdo. To by se pak ani nemusel namáhat s umisťováním na Steam a prostě by mohl přispěvatelům poslat odkaz na stažení z úložiště. Chybu s odhadem počtu platících zákazníků mimo crowdfunding a s nastavením ceny nejspíš udělal. Vypadá to, že ti, co platit chtěli, zaplatili předem a ostatní to za stanovenou cenu nezajímá.

  • Myslím, že s koupí počkám, až se hra objeví na GOG a uběhne nějáká ta
    doba. Nerad dělám vývojářům pokusného králíka, ale odladěnou hru si rád zahraju. Co jsem četl jinde, hra obsahuje pár bugů a dost hrubek.

    BTW: WTF se skrytým příspěvkem?

    • To musi byt nieco strasne hrat hru kde je par hrubek. Idealne treba odlozit hranie tak o rok, aby tie dĺžne a mäkčene podopĺňali, bez toho si to fakt neuzijes.

      • já třeba nevím v čem je problém nehrát hry hned. Jednak většinou není čas a druhak máš hru komplet se všemi DLC, záplatami a jako bonus často za daleko lepší cenu a že bych nějak trpěl, že si to nezahraji v den vydání, ale třeba za 3-5 let mne fakt netankuje. Navíc hodně her za tu dobu "dozraje". Třeba No Man Sky jsem kupoval min. rok a že by mi chyběly ty první roky, kdy byla hra rozbitá a chudá na obsah se říct nedá.

        • Maxianimal

          Tak dát jako příklad No Mans Sky, což je naprostá a ojedinělá anomálie herního průmyslu, je trošku mimo :) Jinak taky nehraju hned po releasu, ale tak prostě někdy je čas zrovna, když vyjde nová hra. 

          • zase takové anomálie to není. Třeba TWRome2 stál taky za prd a teď to tak špatná hra není. Veškeré hry od paradoxu jsou v době vydání holé, stejně tak třeba The Sims. XCOM byl taky lepší hrát až s datadiskem, který byl integrovaný do původní kampaně, takže člověk taky o nic nepřišel. Buďto jsou hry rozbité nebo chybí obsah či kombinace obojího.

            • Maxianimal

              Vyjmenuj mi jednu dvě hry, které po počátečním šíleném hejtu dostávali/dostávají tolik péče a lásky jako No Mans Sky. Na začátku to byla jedna z nejhejtovanějších her historie? Teď je to miláček. Neznám žádnou takovou hru.

              • victor

                Reakce na příspěvek:

                ;)Ty nevěříš ,že CD Projekt ještě zachrání Cyberpunk 2077 ?

                Tam je tolik mechanik co mohou opravovat i po roce a půl ...

                • Maxianimal

                  Reakce na příspěvek:

                  Já si myslím, že CP2077 na tom není zdaleka tak špatně, jako byl při vydání No Man´s Sky.  Vlastně je to absolutně neporovnatelné. CP2077 je v základu skvělá hra, která měla ještě chvilku zůstat v troubě, nicméně já ji dohrál od začátku do konce bez větších potíží a bavila mě jak hra, tak příběh. NMS takové nebylo ani zdaleka. Byla to holá, prázdná hra. Teď je to jeden z nejlepších vesmírných... eh... simulátorů? Simulátor to není. Spíš simulátor vesmírného objevitele.

      • Když už je hra v češtině, od českých autorů, tak by taky mohla být česky správně. Radši si to koupím později, než abych dělal autorům betatest. Patřím totiž k lidem, které tohle vytáčí a kazím jim to zážitek - a nezáleží na tom, jestli je to čeština ve hře, titulky k filmu nebo do češtiny přeložená knížka (nakladatelství Leonardo má o tomhle co vyprávět - 3. vydání povídek zaklínače a překlepů jak much).

        Opravdu chci příliš, abych za své peníze dostal kvalitně odvedenou práci?

  • spoock

    Hrál jsem první čtyři díly, popravdě asi nejvíc stejně vzpomínám na jedničku, která byla dost nevšední a měla komplet CZ dabing. Dneska už tohle nemá moc co nabídnout.

  • Tanatonaut

    On tohle ještě někdo hraje ? lol

    • Maxianimal

      "On někdo hraje jiný hry než já???"

      lol

    • No vzhledem ke stížnostem autora na prodeje a že zisky prý ještě nepokryli náklady (a to na hithitu vybral 360% požadované částky na vývoj) bych řekl, že to moc lidí nehraje. Ono už je to dost retro-žánr no :-/ Spíš jen z nostalgie pro pár pamětníků.

    • Jevo83

      ja som si skusil stiahnut teraz Polda 1 na androidacky telefon, a rano na WC je to na 10-15 minut uplne super :) dlhsie by som to asi vkuse nedokazal (toho poldu).....

  • LessPh

    Chtel jsem koupit day one, ale asi si pockam, mam toho tolik co hrat ted a jeste gamepass na mesic za 25 korun, takze Polda a Syberie budoumuset pockat :(

  • namelesswonder

    Bude verzia na android nevie niekto? 

    • Ano

  • Sérii her Polda jsem měl rád, ale poslední roky už hraju hry jenom na PlayStationu. Takže tenhle díl už si asi nezahraju. Ale kdyby vyšel port na konzole, bylo by to super. Ideálně remaster všech 7 dílů v jednom balíčku. 😎

    • ravux

      Vy musite byt solidni masochista.

      • Derp_1337

        Proč? Že hraje na konzoli? Na ten gamepad se dá zvyknout.

        Navíc dost her na konzolích má podporu klávesnice a myši (z hlavy mě napadá třeba: CoD Warzone, Assassin's Creed Valhalla, The Sims 4, atd.)

        • michaelfoucault

          Protože hrával sérii Polda.

          • ravux

            Ano.

          • Derp_1337

            Haha, tak to mi nedošlo. 😂

            • victor

              Já to bral jako geniální trolling a ty se hned přiznáváš 🌚

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Haha, tjn. Člověku to občas uletí. V komentářích je občas těžké poznat, jestli to dotyčný myslel vážně a nebo jestli trolloval či byl sarkastický.

    • tak temer vsechny dily jsou taky na android ... k disp. na ofiko strance

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit