Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZOLLINO

    Ja se zas tresu co to bude za blbost.... posledni NFS nestali uz ani za stahnuti z torrentu

    • No presne to iste som si povedal aj ja keď som si prečítal nadpis :D

  • CRYPT

    Tvle ja fakt nechapu co tam s tim NFS delaji.... Nvm jak ostatni, ale pro mne top bylo Most Wanted z roku 2005, pribeh byl zabavnej na zavodni hru, tuning byl perfektni, prostredi bylo skvely - moznost jezdit jak venku v prirode, tak i ve meste... (preferuji radeji prirodu, me tyhle rich boyZ wannabe zavody radoby drsnych hochu a holek nic nerikaji, prijde mi to vylozene trapny)

    Pritom by stacilo jen poslouchat/cist co si hraci NFS preji.... Nepovazuji se za fanouska NFS, ale x let zpatky v dobach meho mladi jsem hraval jeste s bratrancem pres lan kabel (boze, to jeste bylo u nas vytacene pripojeni a drahe jako krava) NFS 3 Hot Pursuit, ktere mam do dnesni doby jak diky prostredi, tak i soundtracku zafixovano jako jedno z nej NFS vubec. 

    Need for Speed III: Hot Pursuit (1998) - nejvic zazivny dil, Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002) - grafika na tehdejsi doby naprosto dechberouci a ta priroda mnam, Need for Speed: Most Wanted (2005)- nejzabavnejsi hra, zajimavy pribeh na zavodni hru, pekna grafika, rozmanitost prostredi, zajimavy soundtrack, Need for Speed: Underground 2 (2004)- zabavna a pro zmenu poradne mestska akce, spousta neonu, ale uz to nebyl muj salek kavy, Need for Speed: Most Wanted (2012) - velke zklamani, pricemz podle nazvu jsem vkladal velike nadeje, ze by hra mohlabyt ve stejnem duchu jako predchudce z roku 05 - naprosto otresny jizdni model, ktery mi fakt nesedl, a co se tyce soucasnosti, tak mne vylozene nic na notu necinka. Mozna kdyby prisel remaster NSF 3 HOT PURSUIT nebo MW 2005 tak bych penizky zainvestoval, ale takto ....

    • Jako ani nezminit nfs porsche - to si delas kozy, ne? :)

      • CRYPT

        Zapomnel jsem podotknout, ze list nahore co jsem vypsal, byla pouze NFS ktera jsem hral. Porsche jsem nikdy nehral a co jsem koukal na YouTube, tak bych to asi ani nehral...

        • Podle me delas chybu. Ta hra mela bezvadnej jizdni model - idealni mix arkady s alespon naznakem simulace. V podstate dve super kariery - test driver a kariera prochazejici nekolika erami automobilky. Burza automobilu - mohl jsi kupovat ojety , treba i vytuneny kary za dobrou cenu, ale soucasne i prodavat vlastni auta, ovsem uz treba se statusem veteran nebo rarita s masivnim ziskem. Muj bracha tu hru hral v postate jen stylem autobazarovyho magnata - jen nakupoval a prodaval :). Bozi trate - prirodni, mestky, industrialni..."openword" korsika. Decentni visualni tuning, ale hlavne slusne propracovany vykonovy tuning - nic ve stylu kolotocaru, jako v soucasnych dilech. Povedeny pravidla zavodu, kdy hra odmenovala za cistou jizdu. Kdyz jsi auto behem zavodu poskodil, musel jsi ho samozrejme za penize opravit. Jeste jsem male zapomel na ciste subjektivne nejsilnejsi argument - Porsche :)

      • omiklon

        Tak Porsche a snad Shifty se dost liší od ostatních NFS, takže kdybych byl fandou série, tak za oblíbené mám spíše ty arkády.

  • Je to strasne dlouho co jsem naposledy hral nejake NFS. Jsem skoncil nekde s Most Wanted (temi puvodnimi) nebo Carbon. Mohl bych si dat nejaky dalsi dil a uzit si zase tohle megaklise s poulicnimi zavody a hrou na honenou s polisema. Radeji ale pockam na recenze nez koupim. Neocekavam velka hodnoceni, ale snad to nebude uplna bida. :)

  • Jack1947

    Takhle je to blbost ale když to nebude mít mikrosrance jako tehdy tak to může bejt super odreagovačka ono wait není jiné volby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit