Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeDy
    Pokud má někdo chuť na Dungeon v CZ je pod názvem Nightfall zde:
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=95965735
  • doporucuji zahrat Lands of Lore - Throne of Chaos
  • Planujem si to zakupit a obzvlast ked bude vonku editor. Hracske mods budu urcite paradne a hlavne ked tam budu mat svoje textures a model. .. Hra ktora ma editor map ma aspon umna prednost, lebo dokaze hru predlzit o desiatky hodin. :)
  • Ještě pak v tom editoru edělat remake Stonekeepu a asi buud mít herní orgasmus!
  • To je uplne super ze se porad delaji takovehle nezavisle hry a doufam ze jeste dlouho budou, snad v budoucnu nezbude jen ten mainstream typu... radsi nebudu jmenovat *2*
    • DeDy
      Tak tak. Legend of Grimrock a UnEpic jsou pro mě RPG roku 2012 a na třetím místě bude editor Grimrocku a to co z něj vzejde.
  • MidnighT91
    Nemůžu si pomoct ale kdykoli se podívám na ten obrázek, vybaví se mi videoklip na Little Talks
  • Ethy
    Sám jsem byl překvapenej jaká je to super hra, a hlavně, jak mě to chytlo! *4* Dungeony jsem jako malej nehrál, tudíž tohle byla pro mě první zkušenost s tímhle žánrem a mohu to doporučit komukoliv z vás. Myslím si, že s vydáním editoru bude na Steamu jistě slevová akce, tak určitě neváhejte *4*, je to vážně super!
    • Tak to si o hodne prisel, ja hral vyhradne dungeony, a skoro vsechny, skoda ze na GOGu stale neni DM2-nechapu, kdybys chtel doporucit nejake skvele starsi nebo nejlepsi z daneho zanru tak dej vedet :)
    • Gossen
      akce byla nedávno na gog.com, v akci hra stála 6 dolarů
  • Víííííííííííííííííííííí!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit