Máte námět či připomínku? Napište nám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfcastle

Opravdu nejlepší? rovnou jste mohli udělat anketu o nejnudnější a ani ten seznam nemusíte moc upravovat...

• TheSuffering

Na PC rozhodně RDR2 nejlepší hra roku 😉, zklamání roku jednoznačně Borderlands 3 a překvapení roku The Outer Worlds.

• Derp_1337

Letos se nemůžu pokusit objektivně hodnotit. Dost dobrých her vyšlo až v 2. polovině roku a zatím jsem neměl čas si je zahrát. Vidím to asi až na Vánoce.

• Asi už stárnu ale z toho co tam je jsem zkoušel jen destiny a ještě jsem byl rád, že v rámci free uplay+ a rychle jsem to smazal, jinak jsem z těch her nic nehrál. Je to žánrově hodně mimo můj záběr.

• Když na to koukám, na hru roku, tak stal rok 2019 pěkně za ho*no. Já musím říct že letos největší překvapení pro mě byl RE2 a teďkom Fallen Order a Outer Worlds. Za Sekira lituju vyhozených peněz, ale dotlačil sem se to alespoň dohrát. Death Stranding pořád nějak nechápu, a pár videí co sem viděl mě odradily úplně, a Control ani zmiňovat nebudu. Kojima to nejspíš vyhraje protože moc lidí v něm vidí z nějakého důvodu boha, já bych to z toho ubohého výběru dal určitě tomu Outer Worlds, resident at je to krásnej remaster, je pořád jen remaster. 

• dworkin

Death Stranding je ta nejhorší hra, kterou jsem kdy hrál, a přitom nemohl přestat. Nosit náklad sem a tam a pořád rejt držkou v bahně nesplňuje moji definici zábavy ani při hodně volném výkladu. Ale nosím náklad a padám s ním do bahna. A do řeky. A ze skály. A vždycky se zvednu a nesu dál, protože... nevim proč. Je to hodně divný.

• ja_nic_nevim

Stejně jako u filmů by dospělý rozumný člověk už měl koukat jen po tom, co ho baví a studiích, která odvádí poctivou práci. A ne po hodnocení mainstreamu a PR oddělení a jméně produktu. Já jsem za letošek na herní scéně nadšený. 

• JohnyTheZik

Nevim, proc jsou Sekiro vyhozeny penize. Pokud nemas rad soulsovky, tak mozna, ale jinak to byla po vsech ruznejch soulsborne variacich nejvyladenejsi hra od From.

To samy Control. Mozna to je casem lehce stereotypicky a nektery jeji casti by asi snesly nejaky prelesteni, ale jinak to ma famozne zabavnou hratelnost, hra s RTX vypada (mozna az na barevnou paletu) uplne skvele, a lehkej akta x setting je minimalne ze zacatku moc prijemne zajimavej.

Zvlastni hate na skvely hry.

• Zaho

Jo Sekiro je nejvyladěnější, ale to hlavně protože je to adventura a ne RPG. Prostě je bohužel Sekiro natolik očesané až je nejvyladěnější.

• JohnyTheZik

adventura, joo? .. a nejsou to nahodou zavody?

• ja_nic_nevim

Control?! Těžký prehypovany downgrade po Paynech. Tu úspěšnost tlačí fakt, že dneska se už kvalitní akční hry nedělají, trh ovládly konzole, které si nemohou komplexnější gamedesign dovolit.... Jen to prostředí to vytahuje. 

Vše je otázkou vkusu, ale mně dneska chybí i ta trocha zdravé kritiky. 

• MalyZeli

Uspesnost? Epicu neverit ani dobrej den, zadny officialni prodeje neukazuji. Jen keci. A pak najednou vsechny jejich exkluzivity sou na xbox game pass atd.

• JohnyTheZik

Po Paynech? To tu vazne budem resit 16 let stary hry? Remedy od ty doby udelaly nekolik jinejch her.

A sorry, ale Max ma sice skvelej pribeh, atmosferu i souboje, ale co se tyce ciste zabavnosti a moznosti v ramci akce, tak je Control uplne nekde jinde. Coz je to, o cem mluvim. Nemoznost komplexnejsiho gamedesignu na konzole je blabol par excellence.

Kritika != nostalgie.

• Lituju Sekira protože to byla děsná nuda. 

• JohnyTheZik

Taky dobrej nazor!

• Zase RE2 Remake upravuje i fungovani kamery a proste uprava grafiky rozhodne neni to jedine, kde tu hru posunuli dal, proto bych se nebal to do kategorie hra roku zaradit, remaster je zde spis sproste slovo ^ ^.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit