Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moje očekávané hry na PC jsou devil may cry hd kolekce , scorn , agony , whitchfire , agony a soul calibur 6 a možná duke nukem 3d reloaded
  • Jedna z top tri nejocekavanejsich her roku a zrovna na muj svatek. To nemůže byt nahoda. To primo vola po predobjednani.
  • vite proč exkluzivni hry nejsou na PC ? protože aby sony a microsoft nalákal hráče a prodal co nejvíc konzolí protože kdyby ty hry vycházeli na PC tak by jasně nikdo konzole nekupoval a třeba god of war atd si mužou zahrat na PC jen vyvojaři škoda že neukažou screenshoty jak ty hry vypadaji na ultra :(
    • Myslíš ten microsoft, kterej už asi 3 roky nevydal nic velkýho exkluzivně jen na xbox? :D koupit si v dnešní době xbox je už k ničemu resp. třeba ten novej výkonnej ale všechno co v posledních pár letech vyšlo na xbox vyšlo zároveň na PC a prodává se na Microsoft Store ve Win10. Uvažuju o konzoli, ale rozhodně bych vzal PS4 když už mam PC.
      • přesně naopak.. exkluzivita je k ničemu, ale to hráč pska moc nechápe.. v čem jsou klady play anywhere u xbox a pc.. tedy microsoftu.. :)))
  • Fašouni se bojí se KCD, to je zcela jasné :)
  • Velmi mě zamrzelo, že jednička nevyšla na PC, doufám, že dvojka nezklame :)
    A konzoli si kvůli tomu kupovat nehodlám, to mě žádná hra nedonutí *4*
    • medvidek88
      Tohle fakt nechápu. Opravdu je takovej problém si koupit konzoli za polovinu ceny grafické karty pro PC? Já tedy primárně hraju taktéž na PC, ale nevidím důvod, proč nemít i konzoli kvůli těm pár hrám, které za to stojí a na PC si je prostě nezahraju. Tím bojkotem budu nasr**** akorát tak na sebe. PS4 Slim jsem koupil v akci s Uncharted 4 za 7000 před rokem a rozhodně nelituji (navíc mi nahrazuje PS4 mediální centrum díky Plexu, Youtube a Twitchi) a za ty exclusivky to prostě stálo, všechny díly Uncharted, Last of Us, Horizon .. to mi vydrželo na pěkných pár desítek hodin. Je jasný, že pokud je volba u hry mezi PC a konzolí, tak pro mě vítězí jednoznačně PC, ale pokud vyjde něco exclusivně, nemusím tu hned brečet, jak mi celej svět ublížil *3*
      • Jo ty exkluzivity jsou opravdu dobrý, třeba Uncharted 4 jsem na youtube shlédnul uplně celý, ale já osobně (kromě toho že jsou mi konzole vůbec nesympatický, blbej ovladač na fps, nedá se tam modovat...) bych tu konzoli nekoupil kvůli principu. Proč proboha něco nemůže vyjít na pc, když je to na tom dělaný, a je to opak toho proč něco nemůže vyjít na konzolích - protože to nerozjedou. Opravdu uznávam Star Citizen, ten to konečně natře těmhle console peasantům.
        • *1* *1* *1* prý StarCitizen a jeho pseudo optimalizace.. většinu hráčů by naopak zachránil jeho release na nějakou konzoli.. zatím je ten předraženej obchod s artworkama celkem k smíchu..
  • Tohle by mela byt hra desetileti. Cokoli mensiho bude zklamani.
    • To si poznal z cutscény?
  • TheGGG
    western mě nebaví, ale možná tomu dám šanci, R* jsou jediní, kdo řádně používaj ragdoll
    • Akorát blbý, že tě nabonzuje i blbej králík v prérii, když na něj začneš pálit, (c) Rockstar.
    • Jack1947
      RDR si hrál? takové GTAIV z wild west prostředí mě se to celkem líbilo.
  • Tak doufejme, že se na PC verzi nevy..., jako s prvním dílem...
  • Jack1947
    Ted ještě Last of us 2 aby oznámily datum vydání a už mi opravdu nezbyde nic jiného než koupit PS4 ted je otázka kterej PRO mi příjde na to jak malou kompatibilitu má jen kvůli 4K rozlišení ( i když tv mám ) trochu předstřelená cena a ten výkon ve finále nebude poznat ve všech hrách aspon zatím ne.

    Hlavně koupit už kvůli tomu že Yakuza Kiwami a Zero nemá na PS3 anglickou lokalizaci a Kiwami2 a Ishin je už jen na PS4 a navíc tam ted dorazí v březnu Yakuza6 ( i když teda ehm já hrál jen YAkuza3 ještě mi zbývá dohrát 2 díly hehe)
    • Rozhodně PRO i kdyby nebyla 4k tv.
      • Jack1947
        Ok beru na vědomí... já jen aby to nebylo až moc upscallý.
    • Pořiď si děti, ..pak tohle nejspíš přestaneš řešit *3*
    • Rozhodne pro, nejde jen o 4k ale lepsi vykon obecne. Konzole jsou uz tak velmi lacine, takze kupovat obycejnou ps4 je naprosty nerozum.
      • Jack1947
        Ne tak já to beru proto že ted mám krátce 4k televizi tak abych to využil.
        • Jestli chces to 4K vyuzit tak si porid nadupane PC a ne prepocitany upscallle siditko PS4!!!
          • Jack1947
            Nojo ale co bych tam hrál Far cry 5 4k nebo AC:O 4k ?? a navíc to je dost peněz a já je nemám. Nejde mi o šidítko ale o hry - které na PS4 jsou nekteré co bych zahrál navíc ted ten RDR2 a bude ještě LOst of us2 , The Detroit si chci zahrát... atp...
  • N, kdyby to vyšlo zároveň na kompa, tak to koupím při vydání. Takhle spíš koupím při vydání konzolovku a pokud vydaj PC verzi, tak si ji zwarezím, pokud to vůbec budu ještě chtít hrát. Dvakrát za stejnou hru platit nebudu.
    • Rejsek
      Dík, že ses nám tu vyzpovídal, ty sociále. Cítíš se líp? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit