Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle me stoupá každej rok počet hráčů kvuli tomu, že hra ve sleve na steamu me stála asi jen 125kč a myslim že cenove je to pro me nejlevenjš pořízená ''hra'' kterou pořád hraju a pořád me strasne baví.
    Dále podle me tím, že lidé videli nake vtipné video ze hry ( garrys modu). Jako já jsem videl na chanelu SeaNanners sestrih momentů prave z modu jako Troble in terrorist town a jenom kvuli tomu jsem si hru koupil. Některé mají miliony shlednutí takže si myslim, , že to hodne lidí nalákalo.
  • CS je taky pořád MOD?????
  • JohnyTheZik
    "se každým rokem násobí"

    ...

    No jo, ale jakou konstantou?!
    (klasik matfyz koment)
  • ucho
    tak to jsem asi přehlídl tutorial, mně se tam podařilo dělat jen lano z jednoho bodu do druhýho a lítat jako spectator a na nic jinýho jsem nepřišel :)
  • Jack1947
    Vychazi to z modu, dobre no zrejme je tu jen malo kdo nesouhlasi s tim ze mod ktery byl modem, a chova se tak (zrejme) i v plne verzi neni hra. Ani hrou bych to nenazval jen takovym Sandboxovym editorem s moznostmi zcela neprebernymi.
  • http://www.youtube.com/watch?v=fh8VfFH78jY
    ...skocte na 7:47 *1*
  • to je nas full metal jack-et *5*
  • Zayl
    Můžeš mi prozradit co se skrývá pod označením "Full version mod"?

    Mod je mod. Tohle je snad standalone. Nebo se pletu?
  • ve zkratce tam muzes spawnovat objekty, npc z Half-life (a ostatnich steam engine her) a pak s nima ruzne interagovat... je tam tuna dodatecnych nastroju (spojovani, atd), takze si vlastne muzes vyrobit co chces... placnu priklad: spojis par barelu dohromady, na jeden konec das trysku a mas raketu. muzes si tam postavit fakt skoro cokoliv, je to hlavne o napadu a zrucnosti... da se tam taky programovat, delat logicky obvody... navic je do toho kopa modu, takze si to muzes zase o neco rozsirit... pak tam je taky multiplayer, kde se da takhle blbnout spolecne.
  • Tohle mě nikdy nelákalo.
  • Tak jste mě přinutili si to opět stáhnout ze Steamu. *16*
  • ucho
    může někdo ve zkratce vysvětlit, o co v tom jde? nedávno jsem to nainstaloval a nedokázal jsem prakticky nic udělat :)
  • Jack1947
    To jo ale nechtelo se to trochu prizivit na dobrem jmene? *7* Garry jsou oba dva.
  • maros.goc
    az som sa zlakol ze hovorite o Day One: Garrys Incident :DD
  • Jack1947
    Nu dobra, uznavam ze ted je to "Full version Mod" za cashe.
  • Gambit92
    Už asi 4 roky to mod není
  • Jack1947
    Bodejt, kdyz ta hra z jednoduchosti dela neco neuveritelneho... tedy ehm mod ( Ona to casem hra bude, viz stanleyho paraplicko) Nebo to bude nekolik her, ve fantazii se prece meze nekladou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit