Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jste mě přinutili si to opět stáhnout ze Steamu. *16*
  • ucho
    může někdo ve zkratce vysvětlit, o co v tom jde? nedávno jsem to nainstaloval a nedokázal jsem prakticky nic udělat :)
    • ve zkratce tam muzes spawnovat objekty, npc z Half-life (a ostatnich steam engine her) a pak s nima ruzne interagovat... je tam tuna dodatecnych nastroju (spojovani, atd), takze si vlastne muzes vyrobit co chces... placnu priklad: spojis par barelu dohromady, na jeden konec das trysku a mas raketu. muzes si tam postavit fakt skoro cokoliv, je to hlavne o napadu a zrucnosti... da se tam taky programovat, delat logicky obvody... navic je do toho kopa modu, takze si to muzes zase o neco rozsirit... pak tam je taky multiplayer, kde se da takhle blbnout spolecne.
      • ucho
        tak to jsem asi přehlídl tutorial, mně se tam podařilo dělat jen lano z jednoho bodu do druhýho a lítat jako spectator a na nic jinýho jsem nepřišel :)
  • maros.goc
    az som sa zlakol ze hovorite o Day One: Garrys Incident :DD
    • Jack1947
      To jo ale nechtelo se to trochu prizivit na dobrem jmene? *7* Garry jsou oba dva.
  • Jack1947
    Bodejt, kdyz ta hra z jednoduchosti dela neco neuveritelneho... tedy ehm mod ( Ona to casem hra bude, viz stanleyho paraplicko) Nebo to bude nekolik her, ve fantazii se prece meze nekladou.
    • merlo
      Tady si nekdo plete pojmy a dojmy. To, ze hra vychazi zpocatku ve forme modu na nejakou "velkou" hru snad neznamena, ze casem nemuze dospet a osamostatnit se. Ve chvili, kdy vyjde jako standalone, komercni produkt se snad (logicky) prestava jednat o mod. To, ze GM neni v jadru "plnohodnotna" hra, ale prostredek k vyradeni se na tomto faktu nic nemeni. *7*
    • Gambit92
      Už asi 4 roky to mod není
      • Jack1947
        Nu dobra, uznavam ze ted je to "Full version Mod" za cashe.
        • Zayl
          Můžeš mi prozradit co se skrývá pod označením "Full version mod"?

          Mod je mod. Tohle je snad standalone. Nebo se pletu?
          • Jack1947
            Vychazi to z modu, dobre no zrejme je tu jen malo kdo nesouhlasi s tim ze mod ktery byl modem, a chova se tak (zrejme) i v plne verzi neni hra. Ani hrou bych to nenazval jen takovym Sandboxovym editorem s moznostmi zcela neprebernymi.
            • CS je taky pořád MOD?????
          • to je nas full metal jack-et *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit