Přejít na výpis diskuzí

Pořad o herní hudbě Vektor vysílá nově v pondělí, nalaďte si díl věnovaný Detroitu

28.1.2019 9:40
Redakce Games.cz   6 příspěvků

Herně-hudební pořad Vektor brzy oslaví třetí výročí své existence. Rozhlasové pásmo, věnované tomu nejzajímavějšímu, co lze ve hrách slyšet, už má za sebou sedmdesát dílů a nově se přesouvá na pondělní večery. Už dnes si v něm můžete poslechnout výběr z rozšířené edice soundtracku Detroit: Become Human.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • SalemCZ

  Až tak se Lukášovi zalíbila hra.

  • Derp_1337

   Předpokládám, že jsi to nehrál, protože by jsi jinak souhlasil, že to je fakt velmi dobrá hra =)

   • Veskoslav
    Tak jestli je to jako jejich předchozí tituly, tak je to interaktivní film a není to hra.
    • Derp_1337

     Typický troll, hru nehrál, pravděpodobně ani nehrál předchozí díly, ale přesto vydává rozsudky, protože on tomu rozumí "nejlíp".

     Haters gonna hate.

     Kdyby jsi hrál Detroit, tak by jsi zjistil, že je to vynikající adventura.


     Prostě na rovinu řekni, že si nemůžeš dovolit koupit konzoli a kompenzuješ si to tím, že nadáváš na každou lepší konzolovku, aby ses cítil lépe.

     • Veskoslav

      Tak jelikož jsem hrál jak Beyond: Two Souls (k té jsem se dostal až díky předplatnému PS+), tak třeba Heavy Rain, tak pokud je Detroit ve stejném stylu, stále trvám na tom, že to není hra. Jenom klikací interaktivní film, kdy občas člověk drží páčku, aby šel rovně.


      Mimochodem Derpe, to že máš IQ o něco vyšší jak Jack, to jsi jenom dokázal poslední větou. PS4 Pro v Monster Hunter: World edici už mám doma nějaký ten pátek. Ale pššt, nikomu to neříkej, možná pak budeš moci psát bláboly jaké píšeš. Nebo se ti zhroutí tvoje argumentační blbosti. Třeba teď zkouším Bloodborne kvůli atmosféry světa Lovecrafa. Moc mi to nejde, ale to se podá. 

      • Derp_1337

       Veskoslave, z toho, co píšeš, spíš vyplívá, že jsi nikdy neviděl pořádný interaktivní film, když usuzuješ, že Detroit:BH je interaktivní film. Je to adventura.

       Adventury mají určité prvky společné s interkativní filmy, ale jinak to jsou dost odlišné žánry. Lidé, co hráli/viděli tyto 2 žánry, by neměli mít problém je rozpoznat... proto jsem předpokládal, že jsi to nehrál a vůbec s tím nemáš zkušenosti.


       Uznávám, že třeba Heavy Rain neměl do interkativního filmu moc daleko, ale Detroit:BH je docela někde jinde. To, že lidé říkají, že to je "podobné" Heavy Rain a Beyond:TS neznamená, že to je "stejné". Ta hra má mnohem blíž k čistým adventurám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit