Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clima
    Luxusna reklama!
  • Och čo by sme mi hráči dali za také oči...
  • LOL . odkedy je viral originalny :)
  • Core
    Nádherná práce.
  • Mno... jazyk taky predava symboly a myslenky z mozku do mozku, a pritom nam kazdemu roste jinak. Ale diky tomu ze zijeme ve stejnem nebo alespon podobnem svete se muzeme domluvit. Pres port pro IM vam pocitac taky nikdo nehackne, kdyz je osetreny. Nevidim duvod proc nenasadit zabezpeceni zvlast kdyz pujde o moji hlavu. Kolektivni mysleni .. exteligenci mame od vzniku kultury kterou predavame detem. Zatim bylo zpristupneni komunikace vzdy prinosem pro spolecnost, myslim ze individualita zustane jednim z hlavnich faktoru fungujici spolecnosti. Vzdyt vsichni touzime po te svobode a miru ze? *2* , stejne se spis s rostoucimi znalostmi radsi drobime do skupinek podobnych lidi. Borgove navic nenabizi kolektivni mysl dobrovolne a pod kontrolou prijemce. Osobne si myslim ze cim vic ruznych druhu lidi bude, tim lip. Lidoopi taky prezili jen diky ohromnemu mnozstvi variaci.
  • Hanzales
    Tak to bych samozřejmě něchtěl. Já to myslel spíše jako pokus, ne masovou výrobu. ;o) Nebo spíše jen poslat kamarádovi obrázek (představy) přímo do hlavy. Samo jsem se taky zamyslel nad tím, co by udělal "slabší" mozek, kdyby pobral "silnější" myšlenku/představu a asi by to ani v praxi nemohlo fungovat, neb každý to máme v té kůře mozkové trochu jinak. Ale tak hlavně v té masové produkci by se lidi odnaučili mluvit, což by byla tragédie :) Btw Přenos myšlenky/představy z bodu A do bodu B nutně neznamená že bod B myšlenku přijme za jedinou a správnou. Nemluvě o tom, že jsem se nezmínil o žádné globální neuronové síti. Tolik k Borgům ;o) Mně by stačilo, kdybych si mohl myšlenku nebo představu aspoň vyfotit. Bohužel, dar nakreslit to, co má člověk v hlavě nemáme všichni tak vyspělý :/
  • Pěkná, až uvěřitelná reklama.
  • Popravde z toho jak se ten malej kluk tvaril sem cekal ze ho ten tatik smete peknym projektilem a necha po nem diru do zeme
  • Doufám, že dělaj i robotický játra *1*
  • To zní dost děsivě. Účinky na lidskou psychiku by nejspíš byly... destruktivní. Aneb: "We are Borg. We will assimilate you. Resistance is futile."
  • RakeW
    Je to super, nicméně fakt, že ty robotické protézy vypadají roboticky cool a ne jako normální protézy s nějakou ultra reálnou náhražkou pokožky, tomu dost snižuje na uvěřitelnosti.
  • Supr nápad s tím, jak se tam zapne ta minihra s hackováním tý stránky, abychom "našli" tajné projekty společnosti. Celkově je ten web parádní *5*
  • Hanzales
    To by se mi líbilo ve smyslu možnosti posílat informace a představy z mozku do mozku, bez nutnosti transformovat ve slova a zpět. Už žádné špatně interpretované myšlenky a špatně pochopené věty ;o)
  • Xykon
    Objednávám oči!
  • Ha, opičí se po valve (viz portal 2). Ale pěkné, pěkné.
  • Bez debat jeden z nejoriginlnějších herních trailerů posledních let.
  • Nádhera, a ty stránky...dokonalost.
  • Podle mě dokonalá reklama, stranka uplně přehlcená *1* ,na tohle prostě klikne každý, jen uplneho ignoranta to nezaujme.
  • Oci beru, matematicky koprocesor, obrazovou pamet, hlasovou analyzu, vnitrni GPS, videolink, a moznost telefonovat primo z mozku by taky nebyla k zahozeni (takova kyber telepatie) a kdyby to slo, Skill soft port :)

    Transhumanism for da WIN :)
  • Kde si muzu objednat? 2x oci 1x pazi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit