Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá zpráva, Rohlíkovi jsem to přál. Skeldal si rád zahraju na svém tabletu. Teď trochu lituju, že jsem sám nepřispěl...
    • Miserius
      Klasika...
      • Co jako? Přispívám pravidelně na Kickstarteru, pokud myslíš tohle *7*
        • Miserius
          To ti bohužel nevěřim... Ale zbožnuju podobny prispevky: Tak moc jsem chtel tuhle hru, jeste ze se zaplatila. Sám jsem nepridal ani korunu, na to tu jsou druzí
          • Ano, to je ta nejchytřejší strategie u Kickstarter her. U prohypovaných projektů se vždycky najdou jiní cucáci, co to zaplatí, takže chytrej člověk počká až daná hra vyjde, posoudí ji a případně koupí až potom. Protože jen naivka by přispíval za sliby. Ale ono je přání často otcem myšlenky, že jo?

            Skeldal už vyšel dávno a ví se, že je dobrej, takže u něj bych se nebál přispívat, mít zájem o Android verze.
            • Tak to už je ultimátně na tobě, komu věříš dost na to, aby jsi mu dal peníze.

              Ale já jsem teda obezřetnej.
            • Tak zrovna Broken Sword byl jistota, protože za tím stojí Cecil, takže tomu věřím...
          • Naposledy jsem přispěl na novej Broken Sword a to dost vysokou částkou. Nevěř tomu, je mi to jedno.
  • A nechtěl by ještě přispět Armikrogu? Ja mám strach, že se to nevybere *13*
    • Myslím, že Armikrog se vybere s přehledem, mají ještě 25 dní. Ten prvotní hype pomalu slábne, taky je to dáno tím, že je víkend, domnívám se že od zítřka to zase začne hezky nabývat. Jinak ten update s novým songem od Terryho S. Taylora mě vážně rozsekal, pokud se ještě někdo rozhoduje zda pošle peníze nebo ne, tak: http://www.youtube.com/watch?v=zmz73kvDFHI
  • Děkuji Vám pane Borkovec.
  • to iste....takto sa to robí i na Kickstarteri, aby nevyšli navnivoč príspevky od ostatných....keď už vidia, že sa to nezaplatí, tak sa to nastrčí cez nejakú firmu ako táto, prípadne nejakých známych a samy si to dofinancujú....pravdu samozrejme nezistíme, ide o kryptopraktiky, ale je to viac pravdepodobné, ako charita od takejto firmy....z vlastnej skúsenosti, boháči sú väčšinou najväčší lakomci....neverím, žeby len tak dakdo daroval 100tisíc za nič na port storočnej hry...
    • Haha, představa jak Rohlík nese v igelitce svých 80.000 Kč tomu pánovi a prosí ho, aby to jeho jménem dofinancoval mě fakt pobavil:-) Člověče už to nehul, tohle se v čisté palici určitě nemohlo vylíhnout..
      • Miserius
        80 tisic v igelitce jo? :D To máš v kapse jak nic
        • Když to máš naspořený v korunách, tak to něco váží *1*
    • Souhlas, taky bych to tak udělal.. je to buď nic, nebo alespoň část peněz... tak to holt zpytlíkuje za 90k místo 180... holt na rapida ještě trochu pošetří *15*
  • Deever
    Jako gratuluju, i když mě tahle hra minula a nemám ani Android nebo iOS, takže si ji nezahraju (port na WP se neplánuje, pane Rohlíku?)

    Mimochodem Games.cz mají propracovanou PR taktiku - Martin Bach napíše článek na web, pak ho dá na svůj Twitter a následně Games tento tweet retweetnou (lol).
    • blixa
      To je jen zmateni v uctech, ne PR taktika ;)
  • Ač sem nepřispěl, tak sem rád, že to klaklo.
    • klaplo
  • BoB.2
    Ty vole.
  • Tomu se řekne fanoušek. *3* Teď jen doufat aby nebyl šeredně zklamán.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit