Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém je, že ty "nové" hry co produkují posledních pár let - od PR3 za moc nestojí. Jediné ucházející je grafické zpracování, ale hratelnostně plytké, často už jen osekané původní hry, technicky (bugy) taky nic moc a pak to dorazí politikou DLC a pokud už se DLC špatně prodávají, tak kvapně přijdou s další verzí, která je opět bez větších inovací.

  • Ilusiveman

    Trojku jsem nehrál, ani jedničku, ale 2ka je pro mě definici žánru. (: tahovky viz xcom a mutant mám rád, tak se budu  těšit na případné zajímavé oživení a reinkarnaci skvělé hry. 

  • tyjo..taky vás to tak chytlo za srdíčko? 😍 jednička a dvojka byly skvělý

    • Marines

      Souhlasím, na téhle herní sérii mám odehráno nepočítaně hodin. Dvojku mám nejraději, ale spíše proto, že byla v kompletní češtině, trojka byla zklamání a řekl bych, že i krok zpět a škoda herního systému přepínání strategické mapy a mapami měst, to se opravdu nepovedlo. Jelikož mám i Patricie a Benátky, půjdu i do nové čtyřky P.R., takže čekám....

  • Marines
    No, mne osobně, trojka velice zklamala a pořád považuji dvojku za lepší, ale život jde dál, takže už se těším na čtyřku. Přiložené videjko je vlastně úplně o ničem, škoda......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit