Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na 5 stránek maj v dokumentaci instalaci sdk :D
  • Přesně tak. Na 5 stránek bys sotva narval základy práce s brushem :D Bohužel...:/
  • 5 ti stránkový návod k hammer editoru?... prosímtě kde? pracuju s ním tak 5 let a pořád nezvládám některý funkce, který sou v tom tvym 5 strankovym návodu určitě popsaný...
  • podcenil* pardon *15*
  • tak sem ty lopaty podnecil. oni sou schopny pracovat s internetem a dokonce davat "nelibi se" v diskuzich *15*
  • Ty budeš asi pomalejší co? A tím nemyslím na kole ty lopato. *16*
  • Kori
    Kdyby uměli v Hammer editoru, nebo v čem se dnes portál dělá, tak to znamená, že umí i spoustu jiných věcí a potom se nemusí živit lopatou.
  • u nas zas oznacujem za lopaty neprilis inteligentni vesnicany. co kraj to jina definice. akorat nevim jestli zrovna ty vesnicky lopaty hrajou a budou vubec pouzivat ten editor pro portal 2 *15*
  • davidBray
    u nás se lopaty říká lidem, kterým musíš všechno vysvětlovat poLOPATICKY :) proto lopaty .)
  • mindráček?
  • sleepless
    Možná to zkusí :))
  • Tak to jsem rád, protože já jsem lopata (a ještě k tomu niemand), co chce tvořit levely do Portalu 2 :D
  • Tak ten nadpis mě fakt nahlas rozesmál :D:D
  • No kdyby to bylo ve stylu Theme Hospital, kde si dám lůžko kam chci, kancelář kam chci tak by mi to tolik ani nevadilo :)
  • Zní to, jako by si nikdy s Hammerem nepracoval...
  • Ostravák, proč?
  • Psychotic
    Pro lidi, které baví tvořit a ne číst manuály :-)
  • BoB.2
    Brňáček!
  • Tak to by mohl možná něco stvořit i Petr Poláček *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit