Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak takuto stupidnu videorecenziu som este nevidel.. Autor si evidentne mysli, aka je dokonala, vtipna, a nic-neprezradzajuca.. Ale bohuzial musim nesuhlasit s jeho tvrdenim zo zaciatku - jeho zamestnavatel ho zjavne PLATI ZA NIC...
    • Bez se zahrabat suchare, jinak jeste se pozastavim, tolik minus bodu u prispevku za tak kratkou dobu sem tu snad jeste nevidel *1*
      • neschopnost akceptovat iny nazor je urcite dokazom jeho nespravnosti :)
    • Že by se recenze dotkla jednoho ze zmíněných masturbantů co stihli "dohrát" za dvě hodiny a hned nadávat? :D
      • si presne trafil *5*
    • Tikov
      No budu zde v menšině, ale souhlasím. Spoilerování se autor beztak nevyhnul (záběry kapalin, GlaDOS, Wheatlyho...), ale až na koperativní mod o herních mechanismech řekne minimum. Přičemž říci něco ve stylu "podíváme se i do doby vzniku laboratoří a hra tak získá nové prvky" by prospělo.
      Osbně jsem měl pocit, že hádanky byli jednodušší než v prvním díle a herní dobu natáhl spíše počet než kvalita (mezi obtížné bych řadil cca 5 kusů) a občasné dlouhé přechody mezi lokacemi.
      Se samotným hodnocením, lze i tak souhlasit.
      • Spoiler je tam hlavně největší v záběrech z menu. To mě mrzí, že si toho LUkáš nevšíml, protože to je jedna z mála věcí, kterou neprozrazovala ani videa před vydáním.
        Přesto jeho recenzi dávám 10/10.
      • GLaDOS je vtípek...o Wheatlym nepadne ani slovo, takže kdo nehrál...netuší *7* A ty píšeš o herních mechanismech...ty přece ukazuje: kapaliny atd. - to kdyby o nich mluvil, tak by nebyl spoiler?! Naopak je spoiler tvoje podíváme se do vzniku laboratoře *2* Souhlasím, že hádanky jsou lehčí... Ale to dohání coop *5*
        • Tikov
          No tak to zopakuji jednodušším souvětím: Autor části beztak prozrazuje obrazem a kdyby dodal slovo již by se nic nestalo.
          • všechno co ukazoval v recenzi je stejně v trailerech na hru, takže v podstatě nic navíc neprozradil..
            • Kromě onoho záběru z menu... :-)
    • Dunaj čeká opičko.
      • velmi hlboka myslienka :)
    • Za to já bych si jistě nohu utrhl, abych mohl být TVÝM zaměstnavatelem, suchare bez invence... *7*
      • nejako nevidim suvis s tym co som pisal.. "Vlhoune s invenci"..
  • Super recenze, díky. :)
  • Nejlepší recenze co jsem kdy viděl!:)
  • Perfektní recenze, ono taky co čekat od Lukáše :). Popravdě po dlouhé době jsem se nechal zvrhnout a tuto hru kupuji a už teď mi je jasný, že to nebude chyba.
  • Paradni a vtipna videorecenze...nemuzu to nenapsat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit