Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super recka na pobavenie, akurat som zvedavy co zase isty EGo mamrd napise na twitter.
  • MrSanta
    Jsem si říkal co se to děje - přes 100 komentů u video-recenze, která je venku pár hodin. Podíval jsem se na ní a pochopil *1*.
    Sice mě pořád Portal neláká *8*, ale recenzi hodnotím jako perfektní a tleskám.
  • Jako hra je to povedená, ale 10/10 nechápu! Je to taková příjemná ( tedy až na dvě místa, který vyžadovali docela solidní postřeh a trochu štěstí) oddechovka, ale celkově nic z čeho bych byl u vytržení! Každopádně výraznej nadprůměr.
    Když přimhouřím oko tak je to krásných 8/10.
  • POZOR! Ak ste krestan, mali by ste dobre zvazit ci budete tuto hru hrat! http://christwire.org/2011/04/is-portal-2-safe-for-the-christain-family/
    • xixixao
      Geniální a ještě lepší jsou ty 'seriozní' komentáře... Ale obávám se, že se internet dostává do bodu, kdy obě strany dialogu jenom trollej a každá se směje tý druhý, protože nevědí, že ten druhej je taky jenom troll :)
    • mirekdusinojc
      hmm, zajímavá interpretace díla
    • smejki
      tak to je epičné *1*
    • výborná satira :-D jen by mě zajímalo kolik % lidí to nepoznalo :-D
    • RavenHolm
      Tak stupidní text jsem dlouho nečetl.
      • asi si nepochopil(:
  • co jaksi nezaznelo a podle me melo - je vice nez vhodne dohrat jednicku nez se pustite do dvojky, pze je na tu jednicku opravdu HODNE referenci a budete zbytecne tapat.
  • Ok. Ani raz som sa nezasmial. Narozdiel od Portalu. Čo bol asi ciel videorecenzie . Písaná recenzia od Lukáša bola výživná, toto ale akosi neviem stráviť..
  • Koukam ze tu nekdo porad nepochopil podstatu meho prvniho prispevku. Tak jeste jednou viz newborec: ten komentar byl mireny na lidi co tu psali veci jako napr. "komu se hra nebo recenze nelibi je mentalne zaostali nebo ji ubec nepochopili". Chapu ze se vas to dotknulo kdyz jste byl nejspise autorem techto opravdu skvostnych prispevku. Kdyz nekdo napise takovou sracku nemuze ocekavat prikivnuti od kazdeho. To, ze si nekdo mysli ze komu se hra nelibi je blbec dokazuje jenom jeho dmnc. Dale uz tu nebudu psat dokola to same. Borec vlastne "newborec" co snad ani nikam nechodi. Staci jen blezkove projed forum, podivat se v kolik hodin a jak casto tu pise prispevky. Klidne si tu dal reste pi*oviny, ja se jdu radeji venovat "REAL LIFE". Bo nemam cas resit s*acky 16h. denne na tiscali foru. BB
    • Pavelko, nepamatuji si, že bych někoho kritizoval za slušný názor. Když někdo má názor arogantní, klidně mu dám ťafku. Jak ale někdo napíše jen to, že se mu hra nelíbí z nějakých konkrétních důvodů, (ne: "je to sra.ka, protože to říkám já a kdo to hrajete, jste idi.ti"), jeho názor beru.
      Tebou citované příklady, to fakt nebude o mně. Respektuju cizí názor, když má hlavu a patu. A ne když uráží ostatní, což byl i tvůj případ. Vždy jde o kontext.

      Co jsi napsal ty: Ikdyz mam recenze od Lukáše Grygara rád, musím říct, že tohle je ta jeho nejhorší videorecenze. Kočky? To ma být jako vtipné? No možná tak když je člověku kolem 13let. Diky bohu tohle uz davno neni ma kategorie. atd..."
      Já v reakci na tvou reakci na Hairy_Ass:
      "Až budeš příště někoho poučovat o zapnutí mozku, nejdřív najdi vlastní tlačítko ON. Napsat hold, zaostalí (o muži v jednotném čísle) a další gramatické chyby, za to by se styděly i ty třináctileté děti. Už přes 20 let takovým puberťákem mimochodem nejsem a přesto se dokážu pobavit i u této recenze. A velmi. A necítím se retardovaný, zapšklý, zamindrákovaný. Co Ty?
      Nejsem z těch, co bezdůvodně útočí na ostatní, ale všimni si své rétoriky, pak pochopíš, že jsi ještě horší než ony Tebou vysmívané děti."

      Co na tom nechápeš? Nekritizuji tvůj názor ohledně těch, co nazývají autory negativistických příspěvků za blbce, jen ses zachoval úplně stejně.
      Jinak: pracuju, dělám spoustu brigád, a protože umím číst, psát všemi deseti, nedělám hrubku v každém druhém písmenu, zvládnu toho asi tisíckrát víc jak Ty. Tak nezáviď, jo? A příště na mě nereaguj jako nějaký Zack, když tě gramatika a argumenty stejně prozradily.
      • "Jinak: pracuju, dělám spoustu brigád, a protože umím číst, psát všemi deseti, nedělám hrubku v každém druhém písmenu, zvládnu toho asi tisíckrát víc jak Ty. Tak nezáviď, jo?" Co to tu píše za spratky? :DDDD Ty budeš nemalá buzna cype :DDD
        • Pane Artanes na newborce pozor nebo vám dá ťafku :))) Newborec se asi hodně nudí když si predčítá celé forum a postuje staré komentáře. To si připravoval ve wordu, ne? :))) Ještě začít dělat odstavce ať se to dá číst.
          • Darkregina: Díky za pobavení. Evidentně jsou asi pánové výkonnější. :-)
          • Pravý Aoyagi: Přesně, ale to těm lidem nevysvětlíš :-)
          • Dvě bukvice se nám tu pohádali rofl *1*
          • A víš, že redakčák GT víc odstavců nedovolil, že jich je v postu maximum možných? Ha? Ano, u téhle diskuse dělám výjimku a vracím se sem, Portal je totiž výjimečná hra a já se názory neinteligentů zde královsky bavím. A ne, Word nebyl třeba.
            • Nebo to je gadžik z pracáku XD
            • On pracuje, dělá spoustu brigád :DDD HAHA
            • Taky pracuji a mám přitom čas se sem občas podívat. A tím občas myslím skoro pořád. Ono to ctrl+R nezabere tolik času.
            • Je mi samozřejmě jasné, že po mém přispěvku pár hodin neodepíšete aby to vypadalo, že se pletu. Asi takhle, kdyby jste měl ty oné brigády a praci jak tu uvádíte tak tu skutečne nebudete flejmovat po celí den. To docvakne opravdu každému zcela z prostého důvodu a to je pracovní vytíženost . Já též chodim do práce (IT) plus sem tam nějaké bokovky což má za následek málo volna (teměř žádné). Takže se tu s vámi loučím inu očekávejte další odpověď tak za týden.
            • Nerada se vám tu mícham do diskuze, přečetla jsem si to celé a musím dát Pavelkovi (či snad Pavelce?) za pravdu. Ste tu opravdu nějak často na to že máte brigády a práci. Už to odepisování na kdejaký komentář skoro každé dvě hodiny o lecčems vypovídá. Další flejmr co nemá nic na praci a věší nám tu bulíky na nos. :)
        • Další z předpubertálních primitivů, co nechápe psaný text?
          • Myslím že tady se nemá cenu hádat :-) ,tady na games chodí hodně exotů -bohužel.
            • Máš pravdu, ztracený čas. Ale co, už jsem tady stejně asi naposled a na druhou stranu to bylo velmi poučné.
    • zajimavi odstavecek .. sem take toho nazoru co clovek to nazor a kdo nerespektuje cizi nazor a poklada ho za idiota je sam ten idiot ..
  • uzivatel1982
    je to podplacenej hipiik:)...
    • http://i53.tinypic.com/11awy7o.gif
    • přesně
  • Jeden by řekl, že místo velikonoc je spíše 1. dubna, přijde mi to spíše jako parodie na recenzi. Nehaním, nechválím, spíše nechápu co tím chtěl básník říci
  • Jeden by řekl, že místo velikonoc je spíše 1. dubna, přijde mi to jako parodie na recenzi. Nehaním, nechválím, jen asi nechápu co tím chtěl básník říci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit