Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "... hra od inteligentních lidí pro inteligentní hráče." S tím nezbývá než souhlasit, ovšem tak nějak z toho vyplývá, že hráči nejsou lidi... ?

    edit: je to tak, zapoměl jsem, že hráči mohou být přece i roztomilá koťátka! :-)
  • Lidi nepeskujte pořád! Skvěla video-recenze přímo vám pod nos :-D Když slyším na hru chválu ze všech stran tak to asi špatné nebude ne? KUPUJTE KUPUJTE STOJI TO ZA TO! Ti co koupily to zde chválí, ti co ne to koupit chtějí a ti co to koupit nechtějí jsou tu těmi největšími kritiky...
    Konečně hra u které mě ani jediné utracené euro nemrzelo!
  • Ano, z videorecenze se nedá zjistit zhola nic, nicméně Portal 2 je hra, která za to na sto procent stojí. Jinak opravdu jsem se u videa zasmál a za to děkuji.
    • 8 hodin za 1200kč to za to nestojí ta hra je taková jednohubka
      • tak co je potom celá serie Call of duty, Medal of honor, můžu pokračovat, dále např. Killzone aha a co Soccom, počkat neříkal někdo Bulletstorm. Co na to říct 8 hodin je na fps až moc z pohledu dnešního vývoje her.
      • smejki
        1200? kde nakupuješ? *8*
        • Amylee.Anderson
          Co jsem tak koukala, tak se dá sehnat i za 1500...
          • Na steamu se dá koupit za 900.
          • Ono by se obecně dalo říct, že horní cenová hranice neexistuje... *3*
      • Osm hodin za SP, dalších cca pět hodin coop a díky SDK nástrojům již brzy desítky nových výzev od komunity plus již přislíbené DLCčka od Valve (a to je tradičně dává ZDARMA).
        Stále to podle Tebe za to nestojí?
        A PC verze se dá sehnat o dost levněji, byť legálně.
  • Je velice zajímavé že lidi se obrací na spoilery "je tam spoiler" a druhá skupina zase "nic jsem se z té videorecenze nedozvěděl". Tak mi potom někdo vysvětlete jak chcete udělat videorecenzi na Portal 2, když ukázka rešeni malého puzzlu je v podstatě spoiler. Grigar to podle mě udělal bravůrně, davam palec nahoru ale pro Lukáše. kitten are soooooo funny
  • Ke stáhnutí bez flashe na uloz.to: http://www.uloz.to/8776447/portal-2-recenze-games-tiscali-cz-mp4
    • Můžu se optat, jakým programem jsi video ripnul?
      • Skript get-flash-videos http://code.google.com/p/get-flash-videos/

        Dokud tady nebude tlacitko Stahnout, tak to budu davat na uloz.to. Ale pocitej s nekolika hodinovym zpozdenim.
        • Funguje výborně! Díky moc!
      • Drom
        staci pouzivat plug-in do firefoxu - DownloadHelper a stahnes vse co se da prehrat na netu
        • Myslíš tenhle?
          https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/video-downloadhelper/

          Ten mi na videa z games.cz jaksi nefunguje. Už jsem odsud zkoušel videa stahovat různými programy, ale bez úspěchu. Teď vidím, že to nějak jde. Jen bych se na videa rád díval na velké TV, nic víc. Co takhle přidat tlačítko "Stáhnout video", redakce?
          • Spades
            zkus real player - funguje ve vsech prohlizecich
  • Ke stáhnutí bez flashe: videorecenze Portal 2 na uloz.to.
    • sorry. odkaz mi to odfiltrovalo, prestoze pisou, ze tag "a" je povoleny.
  • Pěkná recenze =),ale malinko víc tam toho mohlo bejt,ale chápu že u týhle hry je to sakra těžký :)
  • Bravo, pane Grygare!!! *3*
  • recenze neni zrovna podle meho gusta ,ale ta osmibitova kocka s tou jeji pisnickou na zaver me totalne dostala *1*
  • S prominutim recenze TOTALNE NA HOVNO. Nedozvedel jsem se z ni vlastne VUBEC NIC. Ani princim portalu (coz slo ukazat aspon na casti levelu) a ani rozdil oproti portal1. Takze autora opravdu plati za NIC. Jako bez urazky, portal1 jsem minul a chtel jsem vedet, co je na tehle hre tak super. Kupodivu vidoerecenze me to nerekla.
    • S tým že táto "recenzia" je nahovno s tebou súhlasím ale na druhú stranu ak chceš vedieť čo je na tej hre tak super tak bež hneď teraz na Steam a kupuj, pač z recenzii (zvlašť z tejto) si o tomto genialnom pokračovaní moc obraz neurobíš, toto je hra ktorá sa prostě musí zažiť.
    • kostejnesmrtelny
      Junáku, za co a jak koho kdo platí ti může bejt úplně jedno. Ty neplatíš ani korunu, takže - nelíbí se ti tu? Seber se a táhni.

      (fakt nechápu, co je to dneska za módu brát si do huby plat autorů. Není to poprvý co něco takovýho na publicistickým webu čtu, a pokaždý mě to dokáže spolehlivě vytočit)
      • haha co ty si za chuja kdyz te dokaze vytocit nejaky komentar haha.
      • a ja nechapu tebe, v tomto pripade stim zacal sam autor, kdyby si nedelal srandu on, tak tu pak nebudou ani ironicke komntare na toto tema...
    • ucho
      škoda že jsi minul jedničku, vždyť ji dávali jeden čas zadarmo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit