Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pussyeater69

    Ta hra je automaticky 10/10, vzdyt si muzes dat pooperacni jizvy na postavu a mimo to je nemozne udelat peknou zenskou. To je prece to hlavni... reprezentace!! Krome normalnich holek.

  • lito

    Nemyslím si, že je to špatný song, jen to ve mně nevyvolává žádné emoce a reálně to samo o sobě moc nefunguje. Bude to fungovat s obrazem, ale bez obrazu si to nepustím.

    Což je rozdíl třeba od:

    https://www.youtube.com/watch?v=2m7waKkID98

    Tam mám husinu vždy a nepotřebuji k tomu žádný obraz.

  • lito

    tak třeba tady smíšené dojmy:

    https://www.pcgamesn.com/dragon-age-the-veilguard/preview

  • Někteří novináři a "trubkaři" měli možnost si to zahrát už asi před 14 dny. Nevím jestli i Aleš. Třeba tenhle má na Veilguard dost podobný názor (stylizace a další prvky příliš přiznávají, že to původně mělo být MMO). Třeba je to i Alešův zdroj, pokud se k tomu sám nedostal. Tipuji, že pokud už má recenzní kopii doma, tak zatím nesmí ani naznačovat.

    Celkově to samozřejmě může být skvělá hra. Kdyby byla tak dobrá jako ta ukázka ze soundtracku, tak by to bylo super.

  • cms.sarka-tmejova

    Doporučuju nakouknout do našich ostatních diskuzí, kde většinové nadšení z dosavadních ukázek rozhodně nepanuje. Proto smíšené :) 

  • JohnyTheZik

    "První dojmy jsou poměrně smíšené"

    Vážně jsou? Zatím jsem viděl vlastně jen Alešův skepticismus na základě traileru, kde mu vadí stylizace a změna soubojovýho systému. Jinak mi (po ME:A překvapivě) přijde, že jsou z preview verzí gameweby celkem nadšený.
    No tak uvidíme. Stylizace mě tolik netrápí, ale track record Bioware je teď spíš slabší, jemně řečeno.
  • DeathFish

    Stále chci věřit, že to téhle hře vyjde, ale u špatné hry ani dobrá hudba nepomůže 😀 Jestli hra dopadne špatně, určitě to jen kvůli dobré hudby nebudeme hrát - kvalitní hudba dokáže umocnit zážitek, ale hru samotnou spasit podle mě neumí.

    Jinak je to ale krásná skladba, taková kouzelná, a jak píše Šárka, velkolepá a naléhavá. Skoro mě až vyzývá, abych se do té hry a jejího průzkumu ponořil 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit