Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0:33 Crash Bandicoot, 0:57 Tekken, 1:12 Metal Gear Solid, 1:39 Gran Turismo, 1:53 GTA: San Andreas, 2:18 Final Fantasy, 2:44 ico, 3:13 God of War, 3:42 Uncharted, 4:16 LittleBigPlanet, 4:52 Skyrim, 5:25 Last of Us, 6:06 Tearaway, 6:26 Resogun, 7:07 Destiny
  • SnakePlisken
    MGS má prostě jednu z nejúžasnějších melodií. *14*
  • 4:16 - myslim ze little big planet...ale niesom si isty
  • METAL GEAR SOLID (1:19/1:39) zní výborne, taktéž CRASH BANDICOOT (00:35/00:55), GRAN TURISMO (1:40/1:54) s GRAND THEFT AUTO (1:55/2:15) pobavilo a THE LAST OF US (5:25/5:55) nebo UNCHARTED (3:40/4:15) jsou famózní. Ten chlapík s v cerveným tricku opravdu umí a blondák v bílým triku s brýlema se taky nezdá. Moc povedený video, který už na YouTube stacilo navštívit nekolik desítek tisíc kolemjdoucích a našlo se bohužel i 33 nenávistných hlupáku. Ale nedeláme nic, lidská hloupost je nekonecná a lidská nenávist, ta je doslova bezedná, však by multiplatformový herní weby mohly vyprávet *4*

    Mimochodem, neví nekdo co je to za úžasne veselou skladbu v úseku od 04:16 do 04:50? Vubec si nevybavím, kde jsem tu skladbu slyšel. Dá se tahle skladba nekde sehnat, bral bych jí jako zvonení pro ranní buzení *4*

    Jinak me na videu ve finále pobavilo to "cinknutí" trofeje. Když jsem doma, tak se po internetu pohybuju zásadne pres PS4 prohlížec, takže když jsem pred chvílí koukal na to úžasne zahraný i bezxvadne sestríhaný video (obraz samozrejme roztažený pres celou TV) a zacinkala tam ta bláznivá trofej, tak jasne, že jsem se šel podívat do hlavního menu a tu trofej jsem hledal - a to jsou mi bežne trofeje úplne volný *1*
  • Inquisitor
    Nejlepší je stejně hudba po spuštění PSX, osobně ji mám spojenou s prvním Tomb Raiderem, protože to byla první hra co jsem na tom hrál :)
  • dvěma dekádama nebo dvěmi dekádami *3*
    • Když už ta dvěma dekádami.
  • Myslím,že druhé v poradí je Gran Turismo,či?
    • Prý jde o skladbu z bojovky TEKKEN, GRAN TURISMO skladba je ta ctvrtá, po METAL GEAR SOLID *3*
  • Loneck
    Přidávám ICO *3*.
  • Líbí a moc

    přidávám Final Fantasy X *3*
  • Mato1987
    veľmi kvalitný mix, zachytil som a poznal som len tieto
    Crash Bandicoot, metal gear, GTA San Andreas, Uncharted, Little big planet, Skyrim, The Last Of Us, určite som ich aj dosť vynechal...to som si celkom istý :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit